http://iranneeds.com
آخرین اخبار

مولاوردی از دلیل اخراج ۴۷ هزار کارمند زن می‌گوید
لایحه کاهش ساعات کاری زنان از دولت قبل در مجلس بوده است. زنان شاغلی که فرزند زیر هفت سال دارند یا فرزند معلول یا همسر معلول یا همسری که بیماری صعب العلاج دارد، شامل حال این لایحه دولت قبل می‌شدند.

تورم امسال حداکثر ۱۶ درصد خواهد بود
رشد اقتصادی کشور نشان دهنده خروج کامل اقتصاد از رکود است.

هشدار وزیر دادگستری نسبت به فاجعه بهداشتی در بازار میوه
وزیر دادگستری با بیان اینکه اقتصاد باپشت میزنشینی توسعه نمی‌یابد، نسبت به فاجعه بهداشتی در بازار میوه میدان امام حسین (ع) معروف به بازار شهرستانی هشدار داد.

اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره توزیع سبد غذایی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که پیش از این درباره ارائه سند تحول بخش تعاون به هیئت دولت برای توسعه این بخش، یاد کرده بود، درباره جزئیات بیش‌تر توضیحاتی داد.

گفتگو با وزیر اقتصاد درباره شرایط کاهش نرخ سود بانکی
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه انتظار دولت این است که نرخ سود سپرده های بانکی متناسب با تورم کاهش یابد، گفت: در همین زمینه باید بانک مرکزی، موسسات غیرمنضبط را تحت کنترل در بیاورد.

احتمال تفکیک 5 دهک از یارانه‌ بگیران وجود دارد
محمدمهدی راسخ اعتقاد دارد در صورتی که 2.5 میلیون تومان ملاک حذف یارانه‌بگیران قرار گیرد، احتمال تفکیک حداقل 4، 5 دهک از گروه یارانه‌بگیران وجود دارد.

گفتگو با همایون حائری، مدیرعامل شرکت توانیر
مدیر عامل شرکت توانیر گفت: ایران دارای رتبه ۱۳ جهان در بحث ظرفیت های نیروگاهی است اما از لحاظ مصرف بدترین مصرف کننده دنیا هستیم.

در شرایط بحران آب هستیم
وزیر نیرو با اعلام اینکه ایران مطابق تمامی استانداردها در شرایط بحران آب قرار گرفته است گفت: نیازمند بازنگری در برنامه ساخت سدها هستیم.

گفتگو با غلامرضا کردزنگنه، رئیس اسبق سازمان مالیاتی
در برنامه‌های توسعه کشور این هدف دنبال شده که درآمدهای مالیاتی افزایش یابد و براساس واقعیت‌هایی که در کشور حاکم است تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی شود.

گفتگو با احمدرضا دستغیب در مورد آخرین‌ تصمیمات بودجه
نایب رئیس کمیسیون تلفیق گفت: محاسباتی که برای تحقق درآمدهای نفتی انجام شد مشخص کرد نفت ۴۰ دلار هم به بودجه آسیبی نخواهد رساند.
آگهی های رایگان