http://iranneeds.com
آخرین اخبار

نکاتی برای موفقیت در بازار کار
تحلیلگران بازار کار بر فراگیری آموزشهای مهارتی به عنوان یکی از پیش‌نیازهای اساسی ورود فارغ التحصیلان به بازار کار تاکید کرده و معتقدند برای گسترش اشتغال و ایجاد کسب و کار پایدار، آموزشهای مهارتی باید جدی گرفته شود.

مراحل ساخت هواپیمای بوئینگ ۹-۷۸۷ +فیلم
تصاویری از مراحل ساخت هواپیمای بوئینگ ۹-۷۸۷ را مشاهده می کنید.

جدیدترین و عجیب‌ترین کاربردهای طلا+ عکس
کاربرد طلا به عنوان زیورآلات برای بانوان امری رایج و معمول است؛ اما این روزها بازار طلا هر روز شاهد شگفتی های متعددی است.

چگونه تراکنش‌ های ناموفق بانکی را پیگیری کنیم؟
مردم می توانند برای اعلام مغایرت های بانکی خود از طریق سیستم امداد شتاب بانک مرکزی اقدام کنند.

مالیات را کجا مصرف می کنند؟
مالیات یک نوع هزینه اجتماعی است که آحاد یک ملت در راستای بهره وری از امکانات و منابع یک کشور موظفند پرداخت نمایند تا توانایی جایگزینی این امکانات و منابع فراهم شود.

طلا نخستین فلز مورد استفاده انسان نخستین
طلا از آن دسته عناصری است که در طیف گسترده ای از موارد به کار گرفته می شود، از ساخت ریزقطعات الکترونیکی گرفته تا سیستم های فضایی و حالا بد نیست نکاتی درباره آن بدانیم که بدون شک تعجب برانگیز است.

«مد» و «مارک‌های» معروف چه تاثیری بر تصمیم افراد برای خرید دارند؟
فروید معتقد بود بسیاری از تصمیم‌ها نه به صورت آگاهانه بلکه ناخودآگاه و برای ارضای نیازهایی که شاید در لحظه به آنها واقف نباشیم، گرفته می‌شوند.

فاضلاب‌های شهری، معدن طلای حقیقی هستند
محققان دانشگاه آريزونا به تازگي دريافته‌اند كه يك شهر يك ميليون نفري مي‌تواند سالانه 13 ميليون دلار فلز ايجاد كنند كه 2.6 ميليون دلار آن را طلا و نقره تشكيل مي‌دهد.

نام و نشان فیروزه ایران به کام ترک ها
در حالی که معدن فیروزه نیشابور بزرگترین معدن فیروزه جهان است، سنگ های درخشان این معدن به نام و کام ترک ها در جهان تجارت می شوند.

آسفالتی که خود را ترمیم می‌کند
یک ماده پلیمری ساختاری که می‌تواند به طور خود به خودی ترک‌ها را اصلاح نماید، تولید شده است.
آگهی های رایگان