http://iranneeds.com
آخرین اخبار

این خانه زیبا جایزه انستیتو معماران را برد
انستیتو معماران آمریکا(AIA) به صورت سالیانه جوایز طراحی و معماری خود را در چندین رشته اهدا می‌کند. در سال ۲۰۱۶ در بخش خانه‌هایی برای یک خانواده اقامتگاه نیوبرگ یکی از برندگان اول بوده است.

استادیوم ملیِ توکیو طراحی شاهکار معمار معروف عراقی
Zaha Hadid (زاها حدید) معمار معروف عراقی - بریتانیایی از پروژه جدید خود در مورد استادیوم جدید توکیو پرده برداشت.

تصاویری از ویلای زیبای شناور روی آب
تصاویر زیر متعلق به یک منزل ویلایی است که به منظور جذب بیشتر گردشگر در آبهای دریای کارائیب ساخته شده است.

خانه ای به اندازه یک جای خواب +عکس
جوانی 23 ساله به نام Alex Lomax به دنبال منزلی مسکونی برای اجاره در شهر لندن بود که طبق آگهی روزنامه به خانه ایی با مبلغ 760 دلار برمیخورد و زمانی که خانه را میبیند متوجه می شود که فقط یک زیر پله کوچک به اندازه یکجای خواب است.

خانه های کپسولی طبیعت دوست برای زندگی در هر نقطه جهان!+ عکس
اکثر ما معتقدیم جهان امروزی که دنیای ارتباطات سریع و ظهور مداوم فناوری های جدید است، شگفت آور است اما نمی توانیم منکر این قضیه هم بشویم که گاهی از آن خسته می شویم و می خواهیم اندکی از آن دور باشیم.

طولانی‌ترین تونل جهان در سوییس ساخته شد
کشور سوئیس برای ساخت این تونل که طولانی‌ترین تونل جهان محسوب می‌شود، حدود دو دهه زمان و نزدیک به ۱۰٫۳ میلیارد دلار هزینه صرف کرده است.

طراحی خانه‌های 1 متری برای مهاجران+عکس
این خانه توسط یک مهاجر لائوسی در آلمان طراحی شده است. یافتن خانه‌ای برای زندگی یکی از مشکلات عمده مهاجران است که معمار لائوسی را بر آن داشته تا با ایده‌ای خلاقانه تلاش نماید راهکاری برای این مشکل ارائه دهد.

معماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکس
دکوراسیون خانه‌ها و مشکل داشتن با نقشه داخلی یکی از مشکلات همیشگی است. به زودی قرار است مجتمعی در هند ساخته شود که ساکنانش می‌توانند خودشان وضعیت داخلی آن را خیلی سریع عوض کنند.

ساخت خانه 200 متری با فناوری چاپ 3بعدی+ عکس
هر روز خبری حیرت‌انگیز از استفاده از تکنولوژی چاپ سه‌بعدی می‌شنویم. از استفاده از پرینترهای ۳بعدی برای ساخت رگ‌های خونی مصنوعی، تا مجسمه‌ی پرینت ۳بعدی شده‌ی رونالدو و حالا یک خانه‌ی کامل ۲۰۰ مترمربعی!

معماری پست مدرن مرکز مغز و اعصاب لاس‌وگاس+ عکس
کلینیک لو روو کلولند شهر لاس وگاس آمریکا نمونه ای بارز از معماری پست مدرن در جهان است.
آگهی های رایگان