http://iranneeds.com
آرشیوی
اصلاحات سلیقه‌ای در ساخت و ساز تغییر ایجاد نمی کند
اصلاحات سلیقه‌ای در ساخت و ساز تغییر ایجاد نمی کند

با اعمال تغییرات و اصلاحات سلیقه‌ای برخی مدیران در صورت تصویب اصلاحیه قانون، تغییری در روند ساخت و ساز مشاهده نمی‌شد.


مهدی موذن درخصوص رد کلیات طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، گفت: با توجه به دفاعیات خوبی که در جلسات گردهمایی مسئولان تشکل‌ها با محوریت سازمان نظام کاردانی ساختمان برگزار شد و حضور تاثیرگذاری که در جلسات کمیسیون عمران مجلس، همچنین مکاتباتی که طی بررسی و رایزنی در طول دو سال انجام شد، می‌توان این خبر را موفقیت بزرگی برای تشکل‌های حرفه‌ای و سازمان نظام کاردانی ساختمان دانست.
وی با اشاره به اینکه تغییرات پیشنهادی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان عمدتا زاییده تفکرات سازمان نظام مهندسی ساختمان است، افزود: اگر اصلاحات در جهت ارتقای صنعت ساختمان و با هدف تعالی حرفه ای فعالان این حوزه صورت می‌گرفت قطعا مخالفتی وجود نداشت، اما متاسفانه با اعمال تغییرات و اصلاحات سلیقه‌ای برخی مدیران در صورت تصویب اصلاحیه قانون، سازمان نظام کاردانی تحت سیطره سازمان نظام مهندسی قرار می‌گرفت و تغییری در روند ساخت و ساز مشاهده نمی‌شد.
به اعتقاد موذن قانون نظام مهندسی دو بال دارد که یکی از آنها سازمان نظام مهندسی و دیگری سازمان نظام کاردانی خواهد بود. بنابراین آبادانی کشور نیازمند این است که این دو بال با هم و همراستا فعالیت کنند تا این صنعت اوج گرفته، به پویایی و پیشرفت نزدیک شده و گامی موثر برای رسیدن به توسعه پایدار باشد.
منبع: پیام ساختمان


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*