http://iranneeds.com
آرشیوی
هفده واقعیت باورنکردنی درباره خانه بیل گیتس
هفده واقعیت باورنکردنی درباره خانه بیل گیتس

ساخت خانه بیل گیتس، واقع در واشنگتن(Medina,Washington) هفت سال طول کشیده و هزینه ای در حدود 63میلیون دلار دربرداشته است.


خانه بیل گیتس و واقعیت هایی جالب و باورنکردنی آن 1- ساخت خانه بیل گیتس، واقع در واشنگتن(Medina,Washington) هفت سال طول کشیده و هزینه ای در حدود 63میلیون دلار دربرداشته است. 2- مالیات سالیانه ای که برای خانه بیل گیتس در نظر گرفته شده است، مبلغی در حدود 1میلیون دلار می باشد. 3- عمق استخر این خانه 18 متر مربع می باشد و دارای سیستم موسیقی زیرآب است!!!. رختکنی به همراه 4 دوش و 2حمام دارد. 4- این خانه شامل 765 مربع سالن بدن سازی است که این شاید دیوانه کننده نباشد اما آیا شما بیل گیتس را دیدید؟ او به یک مترمربع نیز نیاز ندارد چه برسد به 765 متر ! 5- از جمله واقعیت هایی جالب و باورنکردنی از خانه بیل گیتس اتاق نشیمن این عمارت است که 300 متر است. دعا کنید شانس داشته باشید بتوانید در نشیمن آپارتمانتان فضایی برای مطالعه داشته باشید چه برسد به 300 متر! 6- در نشیمن این عمارت یک کاغذ دیواری سه بعدی به شکل آکواریوم وجود دارد که هر بیننده ای را تسخیر می کند.
 
 هفده واقعیت باورنکردنی درباره خانه بیل گیتس
 
 7- از دیگر واقعیت هایی جالب و باورنکردنی از خانه بیل گیتس این است که هنگامی که مهمانی به این عمارت می آید، یک کنترلر به آن اختصاص داده می شود که با توجه به گیرنده های داخل هر اتاق، مهمان ها می توانند دما، موزیک و نور را در هر جایی که هستند تغییر بدهند. 8- به عنوان بنیانگذار نرم افزار ویندوز، بیل گیتس سینمای خانگی خود را با انقلاب دیجیتالی مدرن طراحی کرده است.
 
هفده واقعیت باورنکردنی درباره خانه بیل گیتس 
 
 9- در اکثر وسایل آشپزخانه خانه بیل گیتس اعم از فنجان، کاسه، بشقاب و خیلی لوازم دیگر تصویری از بیل گیتس حک شده است. 10- این خانه همچنان“Earth-Sheltered house” نامیده می شود، به معنی اینکه این خانه هم مانند دیواری است که مانع از دست رفتن حرارت و گرما می شود و هم بسیاری از بخش های آن در طبقات زیر همکف ساخته شده اند که گفته می شود برای این است که بزرگی آن خیلی به چشم نیاید. 11- از درب ورودی برای رسیدن به طبقه همکف 84 پله وجود دارد. البته تنبل ها همیشه از آسانسور استفاده می کنند. 12- خانه بیل گیتس دارای یک اتاق بازی است با سقفی به طول 6متر. حدس زده شده که این اتاق بازی در طبقات زیرین خانه باشد اما هنوز تأئید نشده است. 13- یکی دیگر از واقعیت هایی جالب و باورنکردنی از خانه بیل گیتس وجود نسخه اصلی کتاب The codex Leicester (رمز داوینچی) در جایی از این عمارت است. گیتس آن را به مبلغ 30.8میلیون دلار خریداری کرده است. 14- سالن پذیرایی این خانه700 متر مربع است که گنجایش 150نفر را برای یک مهمانی شام و 200نفر را برای یک جشن دارد. 15- خانه بیل گیتس شامل 24 سرویس بهداشتی و 10 حمام می باشد. 16- سیستم های صوتی زیر دیوار پنهان شده اند. موسیقی در تمامی اتاق ها و فضاهای این خانه بسته به جایی که می روید و هستید پخش می شود.
 
 هفده واقعیت باورنکردنی درباره خانه بیل گیتس
 
 17- پارکینگ این خانه بسیار بزرگ است و ظرفیت 23 ماشین را دارد
 
 
منبع: تهران لوکس 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران
هلو1394/05/06
حرفی ندارم!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*