http://iranneeds.com
يكشنبه 5 مهر 1394
با خانه 2M در پرتغال آشنا شوید
با خانه 2M در پرتغال آشنا شوید

خانه 2M دارای مساحت 213.37 مترمربع می باشد و در Ponta Delgada در کشور پرتغال در سال 2015 ساخته شده است.


وب سایت topinearth: خانه 2M دارای مساحت 213.37 مترمربع می باشد و در Ponta Delgada در کشور پرتغال در سال 2015 ساخته شده است.

 
معرفی خانه 2M در پرتغال

 

این خانه در امتداد یک جاده شلوغ در ساحل شهر لگا (Lagoa) واقع شده، و در تعیین موقعیت ان به حریم خصوصی خانواده اهمیت زیادی داده شده است.

 
معرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغال

 

ساختمان 2M در راستای محور طولی قرار گرفته، شیب به سمت بالایی در امتداد شمال-جنوب ان دیده می شود و جالبتر اینکه در تراز شمال به جنوب می باشد تا موجب بهره مندی مطلوب از نور خورشید شود. معمار ساختمان برای ایجاد خانه ای با حداکثر حجم مجاز ان را در شکل هندسی متوازی السطوح در اورده است.

 
معرفی خانه 2M در پرتغال

 

نور، موضوع اصلی سازماندهی فضا است. یک حیاط خلوت به عنوان یک پارکینگ در نظر گرفته شده که کاملا محصور شده است، در نتیجه یک فضای محفوظ جدا از جاده را ایجاد می کند.

 
معرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغال

 در این خانه هیچ طبقه دیگری دیده نمی شود، دو فضای خالی بزرگ درنظر گرفته شده که یکی در قسمت غرب آشپزخانه و دیگری در فاصله بین ناهارخوری و محیطی برای گذراندن اوقات فراعت می باشد. همچنین شامل دو اتاق کودک است.

 
معرفی خانه 2M در پرتغال

 

طبقه همکف، دارای یک پلان باز و گسترده شده در دو سطح است، که این فضا از شمال به سمت حیاط و یک باغ باز می شود. یک نور قوی از بالا بر روی دیوار سفید رنگ اتصال دهنده دو طبقه در راه پله می تابد.

 
معرفی خانه 2M در پرتغال

 


معرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالمعرفی خانه 2M در پرتغالآدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*