http://iranneeds.com
چهارشنبه 4 شهريور 1394
معماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکس
معماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکس

دکوراسیون خانه‌ها و مشکل داشتن با نقشه داخلی یکی از مشکلات همیشگی است. به زودی قرار است مجتمعی در هند ساخته شود که ساکنانش می‌توانند خودشان وضعیت داخلی آن را خیلی سریع عوض کنند.


تغییر سریع و بی‌دردسر ساختار داخلی خانه‌ها شاید تاکنون تنها در نرم‌افزارهای مهندسی و به صورت مجازی امکان‌پذیر بود اما در هند قرار است به زودی مجتمعی فوق پیشرفته ساخته شود که این مسئله را ساده کرده است. سازندگان مجتمع سبز Vijayawada اعلام کرده‌اند که ساکنان آپارتمان تنها کافی است به ساختار و شالوده اصلی آپارتمان خود وفادار بمانند و مابقی جزئیات می‌تواند با استفاده از  ماژول‌های در نظر گرفته شده تغییر کند. این شرکت برای این برج کاتالوگ‌هایی دارد که در آن اجزای ساختمان تقسیم‌بندی شده‌اند. بر اساس این کاتالوگ‌ها هر کسی می‌تواند تعیین کند که مثلاً دیوارها در فضای اصلی آپارتمان کجا قرار بگیرند،آشپرخانه کجا باشد یا اتاق خواب‌ها به چه صورت قرار بگیرند. شرکت ساختمانی Penda اعلام کرده که این مسئله قدرت شخصی سازی و انعطاف در آپارتمان‌ها را به ساکنان بدون نیاز به تخریب و صرف هزینه زیاد می‌دهد. حتی جای بالکن،مدل سقف و کف هم از مواردی است که می‌تواند در کاتالوگ انتخاب شود.با توجه به قابلیت تعریف شده در ساختار اصلی برج، بخشهای سازنده آپارتمان را جابجا کرده و آن را مطابق میل و سلیقه شخصی خود درآورند. این مجتمع با مساحت ۳۶ هزار متر مربع بر مبنای فضای سبز ساخته شده و گیاهان ویژه از مواردی هستند که در آپارتمان‌ها حتماً وجود دارد.مجتمع سبزمعماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکساساس ساخت این برج جدید فضای سبز است.

امکان تغییر فضای سبزمعماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکسساکنان آپارتمان‌ها می‌توانند از کاتالوگ ماژول‌های فضای سبز را انتخاب کنند.

فضای داخلی قابل تغییرمعماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکسهر آپارتمان می‌تواند تمامی اجزایش تغییر کند و به شکلی جدید درآید.

قابلیت تغییر همه چیزمعماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکسدیوارها،سقف،کف و موارد دیگر در هر آپارتمان قابل انتخاب هستند.

بازگشت به طبیعتمعماری خانه‌‌تان را به سادگی تغییر دهید+عکسزندگی در آپارتمان دیگر غیرقابل اجتناب شده اما اساس آن بازگشت به طبیعت است.منبع :خبرآنلاین


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*