http://iranneeds.com
آرشیوی
رونمایی از «سینمای شناور»
رونمایی از  «سینمای شناور»

شرکت معماری «دوگان موریس» با همکاری مرکز UP Projects سال جاری میلادی از «سینمای شناور» رونمایی خواهد کرد که تا پایان سپتامبر در آبراه‌های شرق لندن میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.


برای اجرای این پروژه، شرکت دورگان موریس طرح ممتازی را ارائه داد که یک کرجی را به سینمای شناگر تبدیل می‌کرد.
سینمای شناور جدید نسخه ارتقایافته خانه سینمای شناور اولیه متعلق به UP Projects است که در سال 2011 آغاز به کار کرد، اما به دلیل آغاز بازی‌های المپیک در سال 2012 متوقف شد.
سینمای جدید از طریق یک موتور هیبریدی نیرودهی می‌شود که این موتور با استفاده از سوخت زیستی کار می‌کند.
این سینما میزبان طیفی از مناسبت‌های تابستانی شامل نمایش فیلم در فضای باز، گفتگوها و کارگاه‌ها خواهد بود و هم‌اکنون از خلال آبراه‌های شهری لندن در حرکت است.
نورافکنی واقع در بالای عرشه در درون یک سازه مکعبی نیمه مات قرار دارد و طی فیلم، در غروب روشن خواهد شد.
علاوه بر تئاتر سینمای آنبورد کوچک، فیلم‌ها همچنین از درون کابین مکعبی بر روی سطح ثابت بیرونی نورافکنی می‌شوند و امکان لذت بیشتر از تجربه تصویر متحرک در هوای آزاد و همچنین غروب‌های تابستانی گرم را به اهالی لندن می‌دهد.
سالن آنبورد مجهز به تجهیزات نورافکنی، سیستم‌های شنیداری-بصری، تئاتر سینمای کوچک برای نمایش فیلم یا مناسبت‌های شناور است.
سینمای شناور UP Projects تنها تئاتر سینمای شناور حال حاضر نیست و «فیلم‌های شناور» لندن که یک کلوب فیلم است، بر عرشه یک کشتی کلاسیک متعلق به سال 1920 به نام SB Repertor قرار گرفته است.
هم‌اکنون این کشتی که در اسکلت سنت‌ کاترین لندن واقع شده، طیفی از فیلم‌ها را در تئاتر مجهز به 40 صندلی موجود در فضای بسته خود به نمایش می‌گذارد.
همزمان سینمای Archipelago واقع در ساحل Yao Noi تایلند نسخه‌ای مهیج از یک سینمای فضای باز شناور است.
از این پروژه سال گذشته و طی جشنواره Rocks Yao Noi رونمایی شد و صفحه نورافکن شناور بزرگ و یک قایق شناور را با هم ترکیب می‌کند.
رونمایی از  «سینمای شناور» 
رونمایی از  «سینمای شناور» 
رونمایی از  «سینمای شناور» 
رونمایی از  «سینمای شناور» 
 
رونمایی از  «سینمای شناور» 
رونمایی از  «سینمای شناور» 
منبع: جام نیوز 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*