http://iranneeds.com
آرشیوی
فروش انواع لاستیک همراه با تعمیرات و آج زدن
فروش انواع لاستیک همراه با تعمیرات و آج زدن


شرکت تایر سیمین با 20 سال سابقه و کسب تجربه های غنی حاصل از اجرای پروژه های عظیم در طی این مدت، با اخذ تاییدیه کیفیت و استاندارد بین المللی از شرکتهای میشلن فرانسه، تیپ تاپ آلمان و دریافت رضایتنامه های داخلی، از پیشتازان خدمات و تعمیرات حرفه ای لاستیک های سنگین و فوق سنگین در ایران می باشد. این شرکت تاکنون بیش از 100 هزار حلقه لاستیک سنگین و 20 هزار حلقه لاستیک فوق سنگین را برای قریب به 1000 شرکت خصوصی و دولتی در بخش های حمل و نقل کالا و مسافر، سوخت، معادن فلزی و غیرفلزی، پروژه های عمرانی، سد سازی، راهسازی و سیمان، تعمیر و بازسازی نموده است. خدمات قابل ارائه توسط این شرکت : 1. تعمیرات ( آپارات ) ، خدمات و آج زدن حرفه ای لاستیک های آسیب دیده و مستعمل سنگین (کامیونی و اتوبوسی) و فوق سنگین (معدنی، راه سازی، صنعتی، کشاورزی و ...) باضمانت کارکرد. 2. راه اندازی کارگاه های حرفه ای خدمات و تعمیرات لاستیک های سنگین و فوق سنگین با فروش سیستم تعمیرات و آج زدن شامل: دستگاه ها، تجهیزات، ابزار و مواد اولیه همراه با آموزش و ارائه دانش فنی 3. فروش تجهیزات، ابزار و مواد اولیه مربوط به تعمیر و نگهداری لاستیک های سنگین و فوق سنگین 4. فروش انواع لاستیک و رینگ نو و دست دوم سنگین و فوق سنگین 5. فروش تسمه نقاله، تجهیزات و مواداولیه تعمیراتی انواع تسمه نقاله ها 6. خرید لاستیک های مستعمل و آسیب دیده سنگین و فوق سنگین 7. ارائه مشاوره و آموزش در زمینه خرید، خدمات پیمانکاری ونگهداری، تعمیرات و بازسازی لاستیک های سنگین و فوق سنگین توسط متخصصین با تجربه شرکت 8. آج زدن و تعمیرات لاستیک های سنگین ( کامیونی ) و فوق سنگین (معدنی و راه سازی) در محل مشتری به صورت سیار نیز قابل انجام است.


مشخصات آگهی دهنده
آدرس:
اصفهان، میدان جمهوری، کیلومتر 8 خیابان امام خمینی، انتهای خیابان دانش، پلاک 43 – تایر سیمین اصفهان، شاهپور جدید ، انتهای خیابان مشیر الدوله شرقی، نرسیده به شهرداری منطقه 12 – تایر سیمین
نام :
تلفن :
0311- 3868550
موبایل:
09121717920
ایمیل:
info@simintire.com
فکس:
0311-3862955-3865592
تاریخ ارسال:
آرشیوی
بروزرسانی:
آرشیوی
آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*