http://iranneeds.com
آرشیوی
ممنوعیت اجاره دادن کارت سوخت
ممنوعیت اجاره دادن کارت سوخت

دولت از ممنوعیت اجاره کارت‌های سوخت خبر داد و اعلام کرد که با این افراد برخورد قانونی انجام خواهد داد و همچنین برای جلوگیری از این موضوع قرار شد عرضه بنزین در جایگاه‌های مرزی به صورت بنزین آزاد ارائه شود


هرچند معاون فنی سامانه هوشمند سوخت تکذیب می‌کند اما هنوز هم وقتی قصد زدن بنزین آزاد دارید مسئول نازل از شما می‌خواهد تا از کارت او استفاده کنید البته این کارت متعلق به کسی است که از سهمیه بنزین ارزان قیمت خود یعنی 400 تومان و قبل‌تر از آن 100 تومان استفاده نکرده و حالا در جایگاه سوخت آن را به فروش می‌رساند. گرچه بارها اعلام شده که با این افراد برخورد خواهد شد اما آنها همچنان و به راحتی کار خود را انجام می‌دهند. البته در میان این تخلفات اجاره کارت‌های سوخت در جایگاه‌های مرزی و قاچاق سوخت هم وجود دارد که دولت از ممنوعیت اجاره کارت‌های سوخت خبر داد و اعلام کرد که با این افراد برخورد قانونی انجام خواهد داد و همچنین برای جلوگیری از این موضوع قرار شد عرضه بنزین در جایگاه‌های مرزی به صورت بنزین آزاد ارائه شود. با این حال خبری دیگر از استفاده غیر قانونی از کارت‌های سوخت به گوش می‌رسد و آن برداشت‌های گسترده و نامحدود بنزین 400 تومانی از طریق کارت‌های سوخت جعلی و جهش یافته است. این موضوع را رؤسای دو انجمن صنفی جایگاه ‌داران سوخت تأیید کرده‌اند. بر این اساس خرابی «پز و سامانه هوشمند» نصب شده در تلمبه جایگاه‌های سوخت منجر به یکسری مشکلات فنی در عرضه بنزین شده است؛ به‌طوری که روسای 2 انجمن صنفی فعال در عرضه و توزیع بنزین از حک شدن برخی از کارت‌های هوشمند سوخت توسط افراد سودجو خبر دادند و تأکید می‌کنند: افراد سودجو با اعمال یکسری فرآیندهای فنی و تکنیکی در کارت‌های سوخت قدیمی و سوخته اقدام به رمزگشایی کارتخوان‌های هوشمند در جایگاه‌های سوخت می‌کنند.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*