http://iranneeds.com
آرشیوی
سوار بر فناوری با خودروی جدید رولز-رویز
سوار بر فناوری با خودروی جدید رولز-رویز

شرکت Rolls-Royce از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودروهای لوکس در جهان، محصول جدیدی روانه بازار کرده است که توجه همه علاقه‌مندان به اتومبیل را جلب می‌کند.


این خودرو که در سری محصولات Phantom به‌صورت محدود ساخته شده است، با نام Nighthawk شناخته می‌شود و آخرین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های جهان در آن به‌کار رفته است.
پنل اصلی این خودرو مبتنی بر فناوری‌های موجود در هواپیماهای جنگنده ساخته شده است که بر اساس آن راننده می‌تواند به‌صورت مستمر به سیستم‌های ماهواره‌ای دسترسی داشته باشد و موقعیت تمامی اشیا، خودروها، عابران پیاده و ... را در مسیر پیش‌روی خود تشخیص دهد.
سیستم مرکزی این خودروی هوشمند مبتنی بر هواپیماهای رادارگریز ساخته شده و حتی شیشه جلوی اتومبیل موادی را در خود جا داده است که به کمک آن سیگنال‌های مخابراتی و ارتباطی را دریافت می‌کند و مشابه آن در هواپیماهای جنگنده B-2 مشاهده می‌شود.
نمایشگر مرکزی خودرو سیستم‌های کنترلی ویژه‌ای در خود قرار داده‌ است و به‌صورت مستقیم با 12 دوربینی که در اطراف آن به‌کار رفته، در ارتباط است. این نمایشگر به فرمان صوتی راننده گوش می‌دهد و تمام امکانات پیشرفته از جمله سیستم مسیریاب، راننده خودکار، سیستم‌های ارتباطی، قابلیت‌های سرگرمی و ... مبتنی بر آن اجرا می‌شوند. دوربین‌های خودرو می‌توانند راننده را از فاصله پنج متری تشخیص دهند.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*