http://iranneeds.com
آخرین اخبار

دسترسی به اپ استور برای ایرانی ها آزاد شد
حدود چند روز پيش بود که برخي کاربران ايراني در هنگام دانلود محتواي مختلف از اپ‌‌استور دچار مشکل شدند. هنگامي که کاربران شروع به دانلود يک برنامه مي‌کردند با خطاي 1009 روبرو مي‌شدند. حتي اخباري پيرامون تحريم شدن کاربران ايراني از سوي اپل نيز منتشر شد. حال لحظاتي پيش اين مشکل به طور کامل رفع شده است.

رایانه‌ مغزی ساخته شد
تیمی از دانشمندان دانشگاه نورث‌وسترن به موفقیتی جدید دست یافته‌اند که امکان ارائه توانایی‌های محاسباتی در سطح مغز انسان را فراهم می‌کند.

وقتی ربات ها بانکدار می شوند + عکس
سالهاست که کارشناسان در مورد بر سر کار آمدن ربات‌ها بجای نیروی انسانی هشدار داده‌اند و اکنون این امر برای کارکنان بانک‌های ژاپن با حضور ربات Nao به واقعیت پیوسته است.

هواپیماهای آینده چه شکلی هستند ! + عکس
احتمالا در آینده با دید محدود از پنجره های کوچک هواپیما خداحافظی خواهیم کرد. چندین طرح مفهومی دید پانوراما برای مسافران در هواپیما را مد نظر قرار داده اند.

شارژ گوشی های همراه با باکتری!
در فرهنگ شرق یک واژه به نام اوریگامی وجود دارد که شامل طراحی اشکال مختلف و ویژه با استفاده از خم کردن کاغذ در زوایای مختلف است.

موبایلتان را بدون برق شارژ کنید!
یک مهندس از اعضای گروه صلح سبز که از نزدیک زمان زیادی را با قبایل مختلف در فیلیپین زندگی کرده بود توانست راهی جدید برای جایگزینی سوخت بدست آورد.

تصاویری از گوشی موبایل ال جی با روکش طلا
کمپانی ویتنامی ” Karalux ” که در تهیه و ساخت نسخه لوکس گجت های الکترونیکی با لایه ای از طلا مشهور است حالا تصمیم به تزیین این گوشی با طلای ۲۴ عیار گرفته و نتیجه کار محصولی زیبا و دلپذیر شده است.

ایران قطب فناوری‌ «های‌تک» خاورمیانه می‌شود
« سورنا ٣ » قدرت بینایی و شنوایی دارد ایران قطب فناوری‌ «های‌تک» خاورمیانه می‌شود.

جولان اندروید و ال جی در بازار های آمریکا
طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط comScore، ال‌جی بهترین عملکرد را بین تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند طی سه ماه منتهی به سپتامبر در بازار آمریکا داشته است.
آگهی های رایگان