http://iranneeds.com
آخرین اخبار

ثروتمند شدن با آموزش‌‌های گوگلی!
زمانی که مارک زاکربرگ شبکه‌ای برای ارتباط هم دانشگاهی‌هایش با هم راه‌اندازی کرد، شاید جز خودش و بلندپروازی‌هایش، هیچ‌کس فکرش را هم نمی‌کرد که فیس‌بوک به یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های ارتباطی دنیا و پول‌سازترین‌هایش تبدیل شود.

فناوری‌هایی که به زندگی بشر روی مریخ کمک می‌کنند
همراه ما باشید تا به شما 6 فناوری که می‌توانند به بقای زندگی بشر بر روی مریخ کمک کنند و دنیا را تکان دهند به شما معرفی کنیم...

چه آینده‫ای در انتظار دوربین های عکاسی است؟
نمی‫توان به طور قطع از آینده صحبت کرد ولی می‫توان حدس زد که با فناوری‌های جدید در زمینه دوربین‌ها، آینده واضح‫تر، پر رنگ‫تر و به زندگی نزدیک‫تر خواهد بود.

چاپگر سه بعدی تیکو را بیشتر بشناسید
بدون تردید، چاپگرهای سه بعدی دستگاه هایی شگفت انگیز هستند اما همه تمایلی به پرداخت صدها یا هزاران دلار برای خرید یکی از آنها ندارند. اما با چاپگر سه بعدی 179 دلاری تیکو این مانع بزرگ نیز کنار می رود.

چند ترفند عکاسی برای افراد کم مو و چاق
با این ترفندها می توانید عیب های ظاهری را در عکس هایتان بپوشانید و به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

فهرستی از ثروتمندان دنیای تکنولوژی+عکس
زمانی تنها ثروتمند دنیای تکنولوژی که در لیست ثروتمندان جهان قرار می‌گرفت بیل‌گیتس بود. گیتس و به دنبال او مدیران موفقی از صنعت تکنولوژی مانند لری الیسون به همه نشان دادند که این صنعت تا چه اندازه می‌تواند پولساز باشد.

ضد آب بودن آیفون های جدید؛ شایعه یا واقعیت!
همه‌ی ویژگی‌های آیفون‌های جدید اپل اطلاعاتی نیست که این کمپانی بصورت رسمی در اختیار کاربران و کارشناسان قرار می‌دهد؛ ضد آب بودن آیفون نیز یکی از همین ویژگی‌ها است که کالبدشکافی iFixit این موضوع را فاش کرده است.

عکس یادگاری استیو جابز و بیل گیتس در دوران جوانی
تصویر زیر، عکس یادگاری استیو جابز و بیل گیتس در دوران جوانی است.

تاریخچه‌ مایکروسافت در قالب عکس
مایکروسافت با ارائه‌ی ویندوز ۱۰ به دوران اوجش بازگشت و به همگان ثابت کرد که حاکم بی چون و چرای دنیای کامپیوتر است. برای همین فرصت را غنیمت شمردیم تا نگاهی به تاریخچه‌ی مایکروسافت بیاندازیم، شرکتی که پی‌سی را به دنیا عرضه کرد.

اولین گوشی های موبایل‌ که حالا خاطره شده اند
امروزه تکنولوژی به سرعت درحال رشد است، به اندازه ای که حتی شاید قابل وصف هم نباشد! در آن عصری که بطری‌های خالی نوشابه را می‌بردیم و نوشابه تحویل می‌گرفتیم، چه کسی فکرش را می‌کرد .
آگهی های رایگان