http://iranneeds.com
شنبه 18 مهر 1394
پپسی هم به جمع سازندگان گوشی می پیوندد!
پپسی هم به جمع سازندگان گوشی می پیوندد!

به‌نظر می‌رسد که شعبه‌ی چین شرکت پپسی (Pepsi) قصد دارد تلفن همراه تولید کند. به‌تازگی شایعات مختلفی درباره این اقدام پپسی منتشر شده است.


وب‌سایت مجله یجی کالا: به‌نظر می‌رسد که شعبه‌ی چین شرکت پپسی (Pepsi) قصد دارد تلفن همراه تولید کند. به‌تازگی شایعات مختلفی درباره این اقدام پپسی منتشر شده است.احتمال دارد که شرکت پپسی تا مدتی دیگر گوشی موبایل مخصوص خودش را راهی بازار کند.

 
پپسی هم گوشی موبایل می‌سازدبه‌تازگی اکانت رسمی پپسی فون (Pepsi Phone) در سایت Weibo که یک شبکه اجتماعی و سیستم وبلاگی در کشور چین است، تصویری منتشر کرده که در آن نام پپسی فون دیده می‌شود. این اکانت در زیر مجموعه گروه IT، اینترنت و محصولات الکترونیکی و موبایل قرار گرفته است.شرکت پپسی تکنولوژی لازم برای ساخت تلفن‌های همراه را ندارد و تا این لحظه هم تلفن همراه تولید نکرده است. به همین دلیل اگر پپسی قصد داشته باشد تلفن همراه تولید کند، این محصول توسط یک شرکت چینی ساخته خواهد شد و نام آن تغییر می‌کند. احتمالا در آینده مشخص خواهد شد که پپسی برای ساخت تلفن همراه خودش با چه شرکتی همکاری خواهد کرد.

 
پپسی هم گوشی موبایل می‌سازدالبته ممکن است که تصویر منتشر شده، به برنامه پپسی برای تلفن‌های همراه هم اشاره کرده باشد. حتی این تصویر می‌تواند یک مسابقه باشد که با تلفن‌های همراه برگزار می‌شود و کاربران را به گرفتن عکس‌های سلفی تشویق می‌کند. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این اقدام پپسی منتشر نشده است.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*