http://iranneeds.com
آرشیوی
هدف هوآوی، فروش یکصد میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵
هدف هوآوی، فروش یکصد میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵

شرکت چینی هواوی در حال حاضر چهارمین شرکت بزرگ تولید‌کننده گوشی‌های همراه بوده و نگرانی زیادی از بابت فروش محصولات به‌ویژه گوشی‌های هوشمند خود ندارد.


در حالی که برندهای معتبر دنیا این روزها حال و روز خوشی در بازار تولید گوشی‌های هوشمند ندارند، شرکت چینی هواوی در حال حاضر چهارمین شرکت بزرگ تولید‌کننده گوشی‌های همراه بوده و نگرانی زیادی از بابت فروش محصولات به‌ویژه گوشی‌های هوشمند خود ندارد.
از سوی دیگر این شرکت در حال برنامه‌ریزی به ‌منظور دست‌یافتن به آمار عرضه و فروش صد میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵ است. سال گذشته این شرکت نتوانست به هدف خود که فروش ۸۰ میلیون گوشی هوشمند بود دست‌ یابد و تعداد گوشی‌های فروخته شده، ۵ میلیون کمتر از این مقدار بود اما در سال جاری این شرکت به دنبال رسیدن به آمار فروش ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند است و در حال حاضر نیز جلوتر از برنامه خود قرار دارد.
بنابر اظهار نظر سرپرست گروه تجاری هواوی، این شرکت از ماه می میلادی به بعد توانسته ماهیانه ده میلیون گوشی هوشمند به فروش برساند و شاهد افزایش فروش در سال ۲۰۱۵ بوده است. در بازاری که شرکت‌های چینی مانند هواوی و ZTE نه تنها با رقبایی سرسخت مانند شیائومی بلکه دیگر شرکت‌های کمتر شناخته شده مانند UMi، Ulefone، IUNI در رقابت هستند، دست‌یابی هواوی به فروشی بیشتر در مقایسه با سال گذشته قابل تحسین است.
منبع :هوآوی 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*