http://iranneeds.com
آرشیوی
قلم آموزشی انتشارات تخته سیاه وارد بازار ابزار کمک‌آموزشی شد
قلم آموزشی انتشارات تخته سیاه وارد بازار ابزار کمک‌آموزشی شد

قلم هوشمند «انتشارات تخته سیاه» تولید مهدی آرام‌فر، به قیمت صد و بیست هزار تومان از انتشارات تخته سیاه در دسترس مخاطبان قرار دارد. به گزارش عصر ارتباط، قلم فوق برای اولین بار در ایران و با هدف کمک به بچه‌های محروم تولید شده است.


قلم هوشمند «انتشارات تخته سیاه» تولید مهدی آرام‌فر، به قیمت صد و بیست هزار تومان از انتشارات تخته سیاه در دسترس مخاطبان قرار دارد. به گزارش عصر ارتباط، قلم فوق برای اولین بار در ایران و با هدف کمک به بچه‌های محروم تولید شده است. این قلم نقش معلم خصوصی را به این‌گونه ایفا می‌کند: در ابتدا صدای اساتید در استودیویی ضبط شده و برای کدگذاری به کشور دومی ارسال می‌شود، نرم افزار تعبیه شده در قلم قابلیت شناخت این کدها را دارد؛ این در حالی است که کدها در کتاب نیز جایگزین شده‌اند. سپس اطلاعات ضبط‌ شده به صورت فایل صوتی با قسمت‌های مرتبط در کتاب تطبیق داده شده و در نهایت این اطلاعات وارد حافظه قلم شده و زمانی که قلم روی قسمت‌های مختلف کتاب کشیده می‌شود، دقیقا همان قسمت را توضیح مي‌دهد و مسائل را با توضیح لازم حل می‌کند. آرام‌فر در این رابطه گفت: «رمز تطبیق متن با صوت در یک اسکنر است که در نوک قلم تعبیه شده است. قلم فوق چهار گیگابایت حافظه دارد و فقط با کتاب‌های گویای همین انتشارات فعال می‌شود. » وی ادامه داد: «استفاده از این تکنولوژی مانند استفاده از معلم خصوصی در هر زمان و مکانی است. تا کنون کتاب‌های آموزشی آمادگی کنکور گویای این انتشارات در دروس زیست شناسی، شیمی و عربی با قلم سازگار شده‌اند و به‌زودی آموزش سایر دروس به وسیله این قلم امکان‌پذیر خواهد شد.» همچنین محتویات کتاب و نرم‌افزار قلم هر دو سال یک بار به‌روز می‌شوند و نرم‌افزار قلم آموزشی انتشارات تخته سیاه در صورت خرابی به‌طور رایگان تعمیر می‌شود. کتاب‌های گویای این انتشارات اولین کتاب‌های گویا هستند و باید جداگانه تهیه شوند.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*