http://iranneeds.com
آخرین اخبار

تبلیغات اپل در طول تاریخ +عکس
اپل معمولا به تولید سخت‌افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح معروف است. از محصولات سخت‌افزاری این شرکت می‌توان آی‌پاد، آی‌مک، مک بوک و آی‌فون را نام برد.

درآمد تبلیغاتی این باشگاه‌ها سر به فلک می‌کشد
فوتبال نه تنها یک ورزش بلکه یک تجارت پرسود است، تجارتی که جهان به آن احتیاج دارد. به دلیل درآمدهای بسیار بالا و توجه جهانی به این ورزش، صنعتی بزرگ پیرامون آن شکل گرفته است اما جریان اصلی ورود پول به باشگاه ها از تبلیغات می گذرد.

تبـلیغات را از اپل و استیو جابز یاد بگیرید +عکس
در ادامه، تبلیغات کامپیوترهای شخصی اپل را از سال تاسیسش، یعنی ۱۹۷۶ تا زمان ارائه MacCharlie در سال ۱۹۸۶ مشاهده می‌کنید.

خلاقانه ترين کارت ويزيت های سراسر جهان
در زير مجموعه اي از خلاقانه ترين کارت هاي ويزيت در دوران معاصر از سرتاسر جهان توسط طراحان و آژانس هاس تبليغاتي مختلف گردآوري شده که در ادامه مي بينيم.

نوآورترین شرکت‌ها در عرصه تبلیغات را بشناسید
تبلیغات، طبق آنچه ویلیام برن باخ، اسطوره تبلیغات می‌گوید، در اصل ابزاری برای اقناع است. اقناع بیش از آنکه ابزاری علمی باشد، یک هنر است. لذا تبلیغات، ابزاری برای ترویج است.

تبلیغات خلاق شرکت‌های برتر
«تبلیغات خلاق» در شرکت‌های برتر جهانی در جست‌و‌جوی زیرپوستی‌ترین لایه‌های انسانی است. با دیدن این تبلیغات، به شگفت‌ خواهید آمد و به این ترتیب، برندها در اعماق و ژرفای مغز شما حضوری فعال پیدا خواهند کرد.

قدرتمندترین کلمات در تبلیغات و فروش چیست؟
گروه روانشناسی دانشکاه ییل کلمات متعددی را در زبان انگلیسی بررسی نموده و به این نتیجه رسید که ده کلمه دارای بیشترین قدرت و تاثیرگذاری بخصوص در تبلیغات و فروش هستند.

هزینه های سرسام‌آور تبلیغات برندها
کمپین های تبلیغاتی بخش قابل توجهی از هزینه های شرکت های بزرگ را به خود اختصاص می دهند.

تبلیغ خلاقانه نیسان برای جام جهانی +ویدئو
در ایالات متحده، مسابقات ورزشی یک فرصت استثنایی برای صنعت محسوب می‌شود تا محصولات خود را به نحو مطلوبی تبلیغ نمایند.

دندان هاي سوارز در تبلیغ آديداس! +عکس
آگهي تبليغاتي جديد آديداس در ساحل كوپاكابانا در ريو دو ژانيرو در برزيل در روز پنج شنبه مهاجم تيم ملي فوتبال اوروگوئه، لوييس سوارز را با دهاني باز و دندان هايي خشمگين نشان مي دهد.
آگهی های رایگان