http://iranneeds.com
آرشیوی
اعلام زمان آخرین مهلت ثبت نام در سه پذیرش دانشگاه آزاد
اعلام زمان آخرین مهلت ثبت نام در سه پذیرش دانشگاه آزاد

داوطلبان شرکت در دكتري پژوهش محور، رشته هاي كارشناسي بدون آزمون نيمسال دوم 93-94 و انتخاب رشته تكميل ظرفيت آزمون سراسري نيمسال دوم دانشگاه آزاد تنها تا ساعت 24 امروز شنبه 20 دی ماه فرصت ثبت نام دارند.


دكتري پژوهش محور

متقاضيان ادامه تحصيل در دوره هاي دكتري پژوهش محور تا پايان امروز شنبه فرصت دارند با مراجعه به سايت معاونت به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. ساعت 24:00 روز شنبه به منزله پايان اولين دوره ثبت نام این مقطع محسوب مي شود.

متقاضياني كه كارت اعتباري تهيه كرده اند و تاكنون اقدام به ثبت نام در سايت نكرده اند بايد درنظر داشته باشند در پايان فرصت اعلام شده كارت اعتباري آنها معتبر نخواهد بود.

انتخاب رشته هاي كارشناسي بدون آزمون براي نيمسال دوم 93-94

سامانه ثبت نام براي رشته هاي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نيمسال دوم 93-94 تا ساعت 24 روز شنبه 20 دی ماه باز است و داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

هر داوطلب مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می تواند با مراجعه به سایت، ده رشته/محل را براساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت کند. نتایج پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در آخر دی ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند در بهمن ماه در واحدهای پذیرفته شده ادامه تحصیل دهند.

داوطلبان مقاطع رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته می توانند با مراجعه به سایت در یک واحد دانشگاهی مورد علاقه خود ثبت نام کرده و سپس با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام در سایت معاونت سنجش و پذیرش، پس از 48 ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. آغاز به تحصیل این دسته از متقاضیان نیز از نیمسال دوم سال تحصیلی 93-94 خواهد بود.

انتخاب رشته تكميل ظرفيت آزمون سراسري نيمسال دوم

داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 93 شركت كرده اند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاين خود اقدام كنند. اين سامانه تا ساعت 24 روز شنبه 20 دی ماه بسته خواهد شد.

كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري سال 93 مجاز به انتخاب رشته/محل هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي هستند و هر داوطلب تنها امكان انتخاب رشته در گروه آزمايشي اي كه در آزمون آن شركت کرده است را دارد.

هر داوطلب مجاز است در گروه آزمايشي خود علاوه بر نظام تمام وقت با تهيه كارت اعتباري جداگانه در نظام آموزشي پاره وقت نيز انتخاب رشته كند. براي هر داوطلب امكان انتخاب حداكثر 20 رشته/ محل در يكي از مجموعه هاي رياضي- تجربي- انساني ، براساس گروه آموزشي كه آزمون داده است، وجود دارد
 
 
منبع: خبرگزاری مهر 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*