http://iranneeds.com
شنبه 16 آبان 1394
فروش تبلت‌ و تلفن همراه های دانش‌آموزی کلاهبرداری است
فروش تبلت‌ و تلفن همراه های دانش‌آموزی کلاهبرداری است

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش تاکنون هیچ مجوزی برای تولید تبلت و تلفن همراه دانش آموزی صادر نکرده است.


حمیدرضا کفاش معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: اخیراً همراه اول یک تلفن همراه دانش آموزی با کاربری ویژه و با سفارش خانواده‌ها به صورت آزمایشی طراحی کرده ولی هنوز این تلفن هیچ تاییدیه‌ای ندارد و تلفن‌هایی که در بازار عرضه شده است، جنبه تبلیغاتی دارد.


وی تاکید کرد: هیچ جلسه‌ای تاکنون برای تایید شدن این تلفن بین آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات برگزار نشده است، بنابراین تلفن و تبلت دانش آموزی از نظر آموزش و پرورش هنوز قانونی نیست.


کفاش گفت: بر اساس آخرین مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، ورود تلفن همراه و تبلت همچنان به مدارس ممنوع است و با دانش آموزان متخلف برخورد خواهد شد.


او در پاسخ به این سؤال که دیده می‌شود برخی مدارس دانش آموزان را به اردوهای خارج از کشور می‌برند، افزود: تاکنون هیچ مجوزی برای برگزاری اردوها به هیچ مدرسه‌ای داده نشده است و برگزاری این اردوها از طرف هر مدرسه‌ای تخلف محسوب می‌شود.


معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: به همه مدارس بخشنامه کرده‌ایم که اردوهای درون و برون استانی دانش آموزان نیز باید با مجوز کتبی از والدین دانش آموز و کاملاً به صورت اختیاری برگزار شود.


منبع: شبکه خبر


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*