http://iranneeds.com
آرشیوی
نتایج نهایی مسابقات بین المللی ربـوکاپ آزاد ایران اعلام شد
نتایج نهایی مسابقات بین المللی ربـوکاپ آزاد ایران اعلام شد

نهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران با اعلام تیم های برگزیده پس از سه روز رقابت فشرده به کار خود پایان داد.


در لیگ ربات خانگی ؛ تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست را به دست آورد.
در لیگ ربات انسان نمای  نوجوان تیم  baset از شرکت باست پروژه تهران  رتبه  اول را از آن خود کرد.
در لیگ انسان نمای کودک تیم berlin united fumanoids از دانشگاه برلبین آلمان مقام اول ، تیم  baset از شرکت باست پروژه تهران  مقام دوم و تیم  blood hearts از انگلستان مقام سوم را از آن خود کردند.
در بخش بهترین تیم فنی امدادگر واقعی  تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست را به دست آورد.
در لیگ ربات پرنده،  تیم ARC-MAV از دانشگاه امیر کبیر مقام اول ،تیم MRL از دانشگاه آزاد قزوین به مقام دوم و  تیم KAVOSH از دانشگاه آزاد ساوه به مقام سوم دست یافتند.
در لیگ فوتبال سه بعدی نیز تیم های UT- AUSTIN- VILLA از دانشگاه تگزاس آستین امریکا و تیم APOLLO3Dاز دانشگاه نانجینگ  و ROBO CANES از دانشگاه میامی امریکا به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.
در رقابت فنی دروازه بان تیم MITHRAS 3D فرزانگان اول شد.
 براساس این گزارش در بخش بهترین ارائه تیم  MITHRAS3Dاز فرزانگان به مقام قهرمانی دست یافت.
هم چنین در رقابت فنی دویدن تیم NEXUS 3D از دانشگاه مشهد مقام اولی را به دست آورد.
در لیگ فوتبال دو بعدی تیم CYRS از دانشگاه صنعتی شیراز اول، تیم YUSHAN از چین دوم و تیم NEXUS2D از دانشگاه فردوسی مشهد مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
در لیگ ربات امدادگر واقعی نیز تیم MRL مقام اول ، تیم YRA از دانشگاه آزاد اسلامی یزد دوم و تیمARIANA  از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز مقام سوم را به دست آورند.
در بخش بهترین ربات در جابه جایی اجسام  تیمRESCUE   از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند مقام برتر را به دست آورد.
این رقابت ها در لیگ فوتبالیست سایز کوچک با قهرمانی تیم  MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و مقام  دومی تیم ZJU از چین و عنوان سومی  IMMORTALSاز دانشگاه علم وصنعت ایران  به پایان رسید.
در بخش رقابت فنی ربات فوتبالیست سایز کوچک تیم  MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام اول را کسب کرد.
در لیگ ربات مین یاب دستی نیز تیم پردیس  از دانشگاه آزاد یزد اول ، تیم پاسارگاد دوم و تیم پرند از دانشگاه آزاد اسلامی پرند به مقام سوم دست یافتند.
در بخش رقابت فنی مین یاب تیم های سایروس از دانشگاه آزاد اسلامی پردیس اول شد.
در لیگ مین یاب خودکار تیم سرآمد از دانشگاه آزاد اسلامی دماوند اول ، تیم GENGINEاز دانشگاه آزاد اسلامی رودسر و املش دوم و تیم سانا از دانشگاه علوم و تحقیقات کرمانشاه به همراه تیم کی ان 2 سی دانشگاه خواجه نصیر طوسی سوم شدند.
در لیگ انسان نمای بزرگسال نیز تیم BEHROBOTاز دانشگاه آزاد اصفهان رتبه نخست را کسب کرد.
در لیگ فوتبالیست متوسط تیم MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اول ، تیم CAMBADA  از پرتغال دوم  و تیم HIBIKINO  از ژاپن سوم شدند.در لیگ ربات زیر دریایی سنگین وزن تیم MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام قهرمانی را کسب کرد.
در لیگ ربات زیر دریایی تیم MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست  و تیم خلیج فارس از دانشگاه آزاد شهر ری مقام دوم و پرند از دانشگاه امیر کبیر مقام سوم را کسب کردند.
در لیگ ربات استاندارد فوتبالیست MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست ، و BERLIN UNITED- NAOTH  از دانشگاه هامبولت برلین آلمان و HTWK از دانشگاه لاپیزیک آلمان به طور مشترک  مقام دوم را کسب کردند.
بهترین تیم فنی طراحی ربات زیر دریایی MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام قهرمانی را از آن خود کرد.
در لیگ ربات فوتبالیست استاندارد نوآوری در تحقیق BERLIN UNITED- NAOTH  از دانشگاه هامبولت برلین آلمان مقام اول را به دست آورد.
 در لیگ ربات پرنده تیم ARC-MAV از دانشگاه امیر کبیر اول ، تیم تیم MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دوم و ACE – COOTER از شهر کرمان مقام سوم را کسب کرد.
در بخش بهترین مانور  و بهترین هدایت کننده این لیگ تیم +EMC از دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر مقام نخست را به دست آورد.
در لیگ شبیه ساز عامل امداد؛  تیم S.OS  از دانشگاه امیر کبیر مقام اول،  تیمMRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین - مقام دوم و تیم SOSHIANT از دبیرستان علامه حلی 4 مقام سوم را به دست آوردند.
براساس این گزارش ، در لیگ ربات امدادگر مجازی تیم MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و تیم YILDIZاز دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ترتیب در جایگاه اول تا دوم قرار گرفتند.
در بخش بهترین ارائه MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام اول  را از آن خود کرد.
در لیگ ربات مجازی تیم MRL  از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قهرمان شد.
در بخش نمایش دانشجویی تیم TAARLAB-TRIPTEROM  از دانشگاه تهران مقام اول ، تیم  SIWARELاز دانشگاه شریف مقام دوم و تیم KAVOSH از دانشگاه آزاد ساوه مقام سوم را کسب کردند.
در لیگ ربات مین یاب خودکار نیز تیمMFT  از مجتمع فنی تهران مقام اول، تیم WISE از دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد آذربایجان شرقی مقام دوم و تیم فربد از دانشگاه آزاد اسلامی شیرگاه مقام سوم را به دست آورد.
   در لیگ فضای مشترک بخش دانش آموزی  ؛ تیم سینا از مجتمع آموزشی ابوعلی سینا رتبه اول و تیم صدرا ربات2 رتبه دوم  و سینا1 رتبه سوم این دوره از رقابت ها را به دست آوردند.
در بهترین ارائه نیز تیم انرژی اتمی از دبیرستان انرژی اتمی مقام نخست را کسب کرد .
جایزه فنی این بخش نیز به تیم POLARIS RT از دبیرستان امام صادق اهدا شد .
این گزارش می افزاید، در لیگ نمایش موضوع مشترک دانش آموزی تیم ربانی شماره 2 از مجتمع آموزشی ربانی اول ، تیم ادیب فرزانه شماره 2 دوم و تیم پارتیکان سوم شد .
در نمایش موضوع آزاد تیم فرزانگان 2 از دبیرستان فرزانگان 2 به مقام قهرمانی و تیم ADCVG  و ماشین چند جهته به جایگاه دوم و ربانی شماره 3 سوم شدند .
جایزه بهترین طراحی فنی نیز به تیم فربد اهدا شد .
در بخش بهترین توسعه ایده تیم فرزانگان زنجان از دبیرستان فرزانگان اول شد.
جایزه بهترین نگاه متفاوت نیز به تیم اصلحه هوشمند اهدا شد .
عنوان بهترین ارائه بخش دانش آموزی به تیم خرد از دبیرستان خرد تعلق گرفت.
بهترین تیم اولی بخش دانش آموزی تیم MY BABYS NURSE از دبیرستان فضیلت شاهد بود .
در لیگ امداد ابتدایی تیم اسلام از مدرسه راهنمایی اسلام اول ، تیم SINA 1 دوم و تیم FDMX سوم شد .
در امداد پیشرفته تیم KAVOSH از دانشگاه آزاد ساوه اول ، تیم صدرا ربات دوم و تیم TAARLAB  سوم شد.
جایزه فنی بخش دانش آموزی نیز به تیم F3 JRT از دبیرستان فرزانگان اهدا شد .
مقام نخست لیگ امداد B به تیم بعثت R2T از مجتمع آموزشی بعثت مشهد مقام دومی به سینا و مقام سومی به POLARIS RT تعلق گرفت .
در بهترین طراحی بخش دانش آموزی تیم WALL E  از دبیرستان امام صادق قهرمان شد .
در لیگ فوتبال سبک وزن دبیرستان فرزانگان 1 با تیم فرزانگان 1 اول ، دبیرستان فرزانگان 6 با تیم فرزانگان 6 دوم و دبیرستان فرزانگان 4 با تیم فرزانگان 4 سوم شدند.
در فوتبال وزن آزاد تیم نقش جهان از دبیرستان شهید اژه ای اصفهان اول ، تیم فرزانگان 1 از دبیرستان فرزانگان 1 دوم و تیم امام جواد از دبیرستان امام جواد (ع) تهران سوم شد.
جایزه ویژه خلاقیت نیز به تیم AYRIC از پژوهشسرای ناحیه 4 اصفهان تعلق گرفت . 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*