http://iranneeds.com
آرشیوی
کدامیک برای سفر مناسب ترند کوله پشتی یا کیف چرخدار؟
کدامیک برای سفر مناسب ترند کوله پشتی یا کیف چرخدار؟

گزینه ای مهم و بنیادی در مورد انتخاب کیف برای بسته بندی توشه ی راه، که در اینجا آنها را مورد بررسی قرار می دهیم ...


گزینه ای مهم و بنیادی در مورد انتخاب کیف برای بسته بندی توشه ی راه ،که در اینجا آنها را مورد بررسی قرار می دهیم: 1. کوله پشتی قابل تبدیل به چمدان 2. کیف چرخ دار 3. کوله پشتی1.  کوله پشتی قابل تبدیل به چمدان
می تواند بهترین گزینه باشد زیرا در هر دو حالت قابل استفاده است،مثلا در شهر می توانید از حالت کوله پشتی و در هتل برای حمل راحتر از حالت چرخ دار آن استفاده کنید.زمانی که شانه های شما از حمل کوله پشتی خسته شد،سریعا می توانید آنرا به حالت کیف چرخ دار تبدیل کنید.همچنین در هواپیما به دلیل کوچک بودن کیف می توانید آنرا در جایگاه های مخصوص بالای سر خود قرار دهید.

2.  کیف های چرخ دار به خوبی طراحی شده و بسیار محبوب است.بیشتر مردم  این نوع کیف را ترجیح می دهند،زیرا طوری طراحی شده است که هم جمع و جور وجادار است وهم  حمل کردن آن بخاطر چرخ هایی که در آن تعبیه شده بسیار راحت است.اما اشکالات این کیف:به دلیل جادار بودن آن معمولا دارای اضافه وزن است،در جاهای ناهموار جابه جا کردن آن و یا بالا و پایین بردن آن در پله دشوار است.

3.  کوله پشتی که معمولا جوان ترها از آن استفاده می کنند.این کیف ها به دلیل اینکه  هماهنگ با قالب پشت انسان  درست شده،تعادل ایجاد کرده و سنگینی آن کم میشود اما معمولا گران هستند.این کیف ها تنها برای برداشتن وسایل ضروری  جا دارد،اما بردن آن به هرجا کار راحتی است.

مترجم : سحر مردانه
لینک مطالب: https://www.ricksteves.com


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*