http://iranneeds.com
آرشیوی
افزایش قیمت مسکن مهر تنها 40 هزار تومان
افزایش قیمت مسکن مهر تنها 40 هزار تومان

جدول قیمت‌های جدید مسکن مهر در حالی تعیین شده که واحدهای مسکونی مهر که قسط اول تسهیلات بانکی را دریافت و قسط دوم را دریافت نکرده اند بیشترین افزایش قیمت شاملشان خواهد شد بطوریکه به ازای هر متر مربع باید ۴۰ هزار تومان پرداخت کنند.


 وزارت راه و شهرسازی سرانجام پس از برگزاری جلسات متعدد با نمایندگان مسکن استانها و گرفتن نظرات کارفرمایان مستقر در پروژه ها جدول محاسبه و پرداخت ما به التفاوت هزینه ساخت واحدهای مسکونی مهر را تصویب کرد که بزودی آن را به استانها ابلاغ می کند.
بر اساس این گزارش، قیمت تمام شده انواع واحدهای مسکونی مهر بسته به میزان پیشرفت کار برای هر مترمربع بین 15 هزار تومان تا 40 هزار تومان افزایش خواهد یافت که البته به گفته یک مقام مسوول در وزارت راه و شهرسازی این افزایش قیمت بدون احتساب ما به التفاوت هزینه آسانسور است چرا که قیمت آسانسور طی دو ماه گذشته افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.
این گزارش می افزاید: افزایش قیمت ساخت مسکن مهر برای واحدهایی که قسط اول تسهیلات بانکی را دریافت نکرده‌اند 40 هزار تومان به ازای هر متر مربع باید بیشتر پرداخت کنند.
بر اساس این گزارش، با محاسبه این افزایش قیمت ها می توان دریافت که افزایش قیمت تعیین شده برای واحدهای مسکونی مهر در حد 5 تا 10 درصد است و اعلام اینکه افزایش قیمت مسکن مهر تا 30 درصد خواهد بود خبری کذب است. 
*کمترین افزایش قیمت مربوط به قسط چهارمی ها طی شروطی
این گزارش می افزاید: آن دسته از واحدهای که تا تاریخ اول مهر ماه سال جاری قسط چهارم تسهیلات بانکی خود را دریافت کرده‌اند ولی عملیات ساختمانی آن پایان نیافته است، چنانچه تا پایان سال 91 نسبت به اتمام عملیات ساختمانی و تحویل کلیه واحدهای موضوع قرارداد خود اقدام کنند و برای آنها دفترچه فروش اقساطی توسط بانک صادر شود تنها مشمول دریافت 5 هزار تومان ما به التفاوت به ازای هر مترمربع زیربنا می‌شوند.
*واحدهایی که قسط چهارم را دریافت نکرده اند برای هر متر 25 هزار تومان
حداکثر ما به التفاوت قابل پرداخت به ازای هر مترمربع مسکن مهر برای واحدهایی که تا اول مهر ماه سال جاری قسط دوم تسهیلات بانکی را دریافت کرده و قسط چهارم را دریافت نکرده‌اند 25 هزار تومان اعلام کرد.
بنابراین گزارش، حداکثر ما به التفاوت برای واحدهایی که قسط اول و دوم را دریافت نکرده‌اند 40 هزار تومان به ازای هر مترمربع است.
این گزارش می افزاید: بیشترین افزایش قیمت مربوط به آن دسته از واحدهایی است که تا اول مهر ماه سال جاری قسط اول تسهیلات بانکی را دریافت و قسط دوم را دریافت نکرده‌اند.این واحدهای مسکونی و دارندگان آن باید حداکثر به ازای هر مترمربع 40 هزار تومان پرداخت کنند.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*