http://iranneeds.com
آرشیوی
احتمال ثبت نام مجدد مسکن مهر پرند در بهمن ماه
احتمال ثبت نام مجدد مسکن مهر پرند در بهمن ماه

به گزارش ایران نیدز به نقل از خبرگزاری فارس: عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان اینکه ظرفیت ثبت‌نام مسکن مهر در این شهر تکمیل شده، گفت: ثبت‌نام جدید مسکن مهر در پرند به شرط خالی شدن ظرفیت در بهمن ماه آغاز می‌شود.


محمد قلعه‌نویی :ظرفیت ثبت‌نام مسکن مهر در شهر پرند تکمیل شده و حتی بیش از ظرفیت در این شهر برای مسکن مهر ثبت‌نام شده است.

وی در خصوص دلایل ثبت‌نام بیش از ظرفیت اظهار داشت: برخی از ثبت‌نام کنندگان قبلی حال که متوجه شده‌اند مسکن مهر به مرحله موفقیت خود رسیده مجددا بعد از گذشت 1.5 سال دنبال ثبت‌نام خود آمده‌اند، چرا که تا کنون فکر می‌کردند مسکن مهر یک شعار است.

وی اضافه کرد: حال که مسکن مهر به مرحله نهایی خود رسیده است، برای ثبت‌نام مراجعه کرده‌اند و ما نیز مجبور به ثبت‌نام آنها شدیم.

قلعه نویی ادامه داد: در شهر پرند 96 هزار واحد مسکونی در حال ساخت است بنابراین اگر در اواخر دی ماه متوجه شدیم که بعد از پالایش متقاضیان، ریزش‌هایی خواهیم داشت در بهمن ماه مجددا به همان میزانی که از ظرفیت کاهش یافت، ثبت‌نام مسکن مهر در پرند انجام می‌شود.


عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: به شرط اینکه آب، برق و گاز واحدهای مسکونی مهر در پرند وصل شود تا پایان سال جاری 25 تا 30 هزار واحد مسکونی تحویل متقاضیان خواهد شد.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*