http://iranneeds.com
آخرین اخبار

هرآنچه که باید درباره سرقفلی بدانید
سرقفلی از جمله موضوعاتی است که از عرف وارد قوانین شده است. در واقع ابتدا رسم و رسوم تجار و بازرگانان، چنین حقی را ایجاد کرده و سپس وارد قوانین و مقررات شده است.

هفت نکته قانونی درباره آپارتمان نشینی
این روزها آپارتمان‌ها بیشترین درصد منازل مسکونی را تشکیل داده‌اند. اما آیا تمام کسانی که ساکن آپارتمان هستند با قوانین حقوقی آپارتمان نشینی آشنا هستند؟ این نکات مهم‌ترین نکات قانونی آپارتمان نشینی هستند که بد نیست با آنها آشنا شوید.

چند نکته درباره خرید مسکن
در حالی که بازار مسکن همچنان در شرایط ثبات قیمت و رکود نسبی معاملات خرید و فروش قرار دارد...

چگونه با وام 60 میلیونی خانه دار شویم؟
اگر یک سازمان واسط دولتی بتواند با ایجاد مکانیزمی وام 60 میلیون تومانی را به تولیدکنندگان بدهد و خانه را به دست مردم برساند، قیمت مسکن حالت واقعی و مهندسی به خود می‌گیرد و مردم خانه‌دار می‌شوند.

یک میلیون رهن معادل چند هزار تومان است؟
در حال حاضر حجم فایل‌های «رهن کامل» در بنگاه‌ها نسبت به یک‌سال قبل کاهش پیدا کرده و از هر ۱۰ فقره آپارتمان اجاره‌ای، حداکثر ۴ موجر حاضر به دریافت ۱۰۰درصد اجاره‌بها به شکل پول پیش است.

اگر همه سپرده اولیه وام 80 میلیونی را ندارید، بخوانید
ما افرادي كه با حداقل مبلغ ممكن (7/ 6ميليون تومان) وارد صندوق مي‌شوند بايد ظرف 6 ماه موجودي خود را در تهران به 5/ 13ميليون و در شهرهاي بزرگ به 10ميليون تومان برسانند.

برای خانه اولی‌ های ساکن تهران کجا مناسب است؟
با تصویب وام‌های ۸۰ میلیون تومانی برای خانه اولی‌های ساکن تهران و وام ۶۰ میلیون تومانی مسکن لازم است نگاهی به قیمت مسکن در شهر تهران بر اساس آخرین آمار منتشر شده در این مورد از سوی مرکز آمار انداخت.

فصل بهار، بهترین زمان خرید مسکن
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که تفاهم هسته‌ای در مذاکرات لوزان تاثیری بر بازار مسکن نخواهد داشت گفت: بازار مسکن در فصل بهار ظرفیت افزایش قیمت ندارد.

توصیه هایی برای خرید خانه
خرید خانه را می‌توان یکی از اتفاقات مهم زندگی هر فرد دانست. اتفاقی که ممکن است یک بار در زندگی هر فرد رخ دهد، بنابراین باید به نکات مهم و کلیدی که در این رابطه وجود دارد دقت کرد.

نکاتی برای خرید خانه
خریدخانه را می‌توان یکی از اتفاقات مهم زندگی هر فرد دانست. اتفاقی که ممکن است حداقل یک بار در زندگی هر فرد رخ دهد، بنابراین باید به چند نکته مهم و کلیدی که در این رابطه وجود دارد، دقت کرد.
آگهی های رایگان