http://iranneeds.com
آخرین اخبار

مسکن را از رکود خارج کنید
بخش معدن منتظر تابش نور لغو تحریم است در ٨‌سال گذشته صنایع معدنی هیچ نوسازی نداشت سهم فعلی معادن قابل‌قبول نیست

رکود بازار مسکن سنگین تر شد
آخوندی: در فروش اقساطی مسکن، قرار نیست بانک تسهیلات بدهد / بانک مرکزی از افت ١/١٦ درصدی معامله مسکن تهران در ٨ ماهه ٩٤ خبر داد

جزئیات وام 100 میلیونی مسکن
وی با بیان اینکه بانک مسکن تا مبلغ 100 میلیون تومان تضمین می کند تصریح کرد: بانک مسکن اخیراً اعلام آمادگی مبنی بر 100 میلیون تومان تعهد پرداخت این اقساط را کرده است اما هنوز به مرحله، اجرا در نیامده است.

هشدار:پیامک‌های فروش زمین و ویلادر شمال را گزارش کنید
شاید شما هم گاهی با پیامک‌های فروش زمین و ویلا در مناطق خوش آب‌وهوای شمال کشور مواجه شده باشید و به سرتان زده باشد که برای خرید اقدام کنید.

کاهش نرخ سود با بازار مسکن چه می‌کند؟
دبیر انجمن صنفی انبوه‌سازان استان تهران گفت: در صورت کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی، برای اینکه سرمایه‌گذاران برای استفاده از این تسهیلات و یک سرمایه‌گذاری جدید آمادگی داشته باشند، باز هم احتیاج است که مسایلی مثل مسایل مالیاتی که در دوره رکود وضع شده حل شود.

با حقوق کارگری 192 سال طول می کشد تا خانه بخرید!
انتظار خانه‌دارشدن کارگرها بیشتر از ٢٨,٧ برابر شهروندان کشورهای پیشرفته است.کاهش زمان خرید مسکن، با وام‌های طولانی‌ و اشتغال همه اعضای خانوار ممکن می شود.

خط فقر مسکن در ایران
خط فقر مسکن در استان تهران برای هر نفر در سال جاری (میانگین یک سال)‌ یک و نیم میلیون تومان نرخ‌گذاری و برای یک ماه ۱۳۳ هزار تومان تعیین شده است.

زمین خواری جدید این بار در اطراف تهران
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: حداکثر تا دو هفته دیگر گزارش زمین‌خواری در کمیسیون اصل ۹۰ تصویب خواهد شد.

بیشترین سهام معاملات املاک شهریورماه در شهر تهران
واحدهای مسکونی دارای قیمت هر متر مربع 2.5 الی 3 میلیون تومان بیشترین سهام معاملات شهریورماه در شهر تهران را به خود اختصاص داده‌اند.

رونق در بازار مسکن در نیمه دوم سال 94
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران، رونق معاملات را در ۶ ماهه دوم سال پیش بینی کرد.
آگهی های رایگان