http://iranneeds.com
آخرین اخبار
آگهی ها

450 تومان عوارض برای خوردن چلوکباب!
شاید نشنیده باشید اما عوارض به چلو کباب هم رسیده است.

آشنایی با صبحانه مخصوص 21 کشور جهان
محتوای غذاهایی که در اول روز به عنوان صبحانه خورده می‌شود، در نقاط مختلف دنیا متفاوت است. صبحانه اصلی‌ترین وعده‌ی غذایی است که در طول روز می‌خوریم. غذایی که در ابتدای صبح می‌خوریم در سلامت جسمی و ذهنی ما تاثیر زیادی دارد.

گشت و گذاری در رستوران های مخصوصِ ژاپنی
تنوع غذاها و روش های آشپزی ژاپنی به ایجاد انواع مختلف رستوران و غذاخوری منجر شده است که هر کدام در ارائه غذایی خاص یا استفاده از یک روش آشپزی تخصص دارند.

عادت های غذایی عجیب و غریب 9 دیکتاتور
سوپ مار کبرا و مرغ سوخاری کنتاکی از جمله غذاهای محبوب دیکتاتورهای جهان در قرن بیستم بود. ویکتوریا کلارک و ملیسا اسکات در کتاب «غذای دیکتاتورها: راهنمایی بد برای سرگرم کردن ستمکاران» به غذای محبوب برخی از دیکتاتورهای جهان پرداختند.

اگر می خواهید دیر تر بمیرید این ویدیو را تماشا کنید!
این ویدیو حاوی پیام هایی در رابطه با سلامتی که باعث طول عمر بیشتر می شود.

تغذیه ی مردم ایسلند از گوشت کوسه ی سمی با بوی تعفن +عکس
در ایسلند نوعی گوشت کوسه وجود دارد که hákarl می خوانندش و اخیرا به میز شام شهروندان این کشور راه یافته. غذایی که با این گوشت ساخته می شود شاید بدترین و بدمزه ترین غذای عالم باشد.

99 در صد بینندگان این ویدئو بعد از دیدن گرسنه شدند! شما چطور؟
در پایان دیدن این ویدئو حتما گرسنه می شوید!

همبرگر خوری مدودف و اوباما در یک فست فود عادی + تصاویر
اوباما رئیس جمهور روسیه را به صرف خوردن یک همبرگر دعوت کرد.

آدرس بهترین رستوران های فرانسوی تهران
در این مطلب همراه ما سفری خوشمزه به سرزمین عشق و هنر و ادبیات داشته باشید. اگر میخواهید بدون خارج شدن از تهران برج ایفل را از پنجره یک کافه جلوی چشمانتان تصور کنید یا اینکه حس قدم زدن زیر باران در شانزلیزه را لمس کنید مارا تنها نگذارید.

آدرس بهترین رستوران های هندی تهران +عکس
طبق روند قبلی با معرفی بهترین انواع رستوران ها در خدمتتان هستیم و در ادامه این شکم گردی خود در تهران، این بار می رسیم به غذاهای سرزمین هزار رنگ و هفتاد و دو ملت، یعنی غذاهای هندی.
آگهی های رایگان