http://iranneeds.com
چهارشنبه 4 آذر 1394
هشدار درباره ورود شیر خشک های فاسد از مرزهای غربی
هشدار درباره ورود شیر خشک های فاسد از مرزهای غربی

هشدار درباره شیرخشک‌های قاچاق از مرزهای غربی


رییس سازمان غذا و دارو در پاسخ به سوال ایسنا درباره اخباری مبنی بر واردات شیرخشک فاسد، گفت: تقریبا واردات شیرخشک نوزادان را نداریم و تولید داخل است. البته مواد اولیه آن از خارج وارد می‌شود.

وی افزود: متاسفانه مانند سایر کالاهای سلامت که ممکن است در آنها قاچاق وجود داشته باشد دیده شده که از برخی مرزهای غربی ما شیرخشک قاچاق وارد کشور می‌شود. بنابراین هشدار می‌دهیم که مردم از آنها استفاده نکنند؛ چراکه شیرخشک محصولی بسیار حساس است.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره تفاهم با شورای عالی مناطق آزاد، گفت: حسن اساسی این تفاهم‌نامه وحدت رویه‌ای است که در مناطق آزاد ایجاد می‌کند و مسیرهای موازی و منافذ ورود کالاهای تقلبی را در مناطق آزاد ببندد. بنابراین بزرگ‌ترین دستاورد ما در این تفاهم نامه این خواهد بود که فرآورده‌هایی که در مناطق آزاد عرضه می‌شوند، تحت نظارت این مناطق و با رعایت ضوابط وزارت بهداشت هستند. همچنین فرآورده‌هایی که از این مناطق آزاد به سرزمین اصلی وارد می‌شوند مجاز خواهند بود و مسیر فرآورده‌های غیرمجاز به مناطق آزاد و سرزمین اصلی بسته خواهد شد.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*