http://iranneeds.com

بازیگر پیشکسوتی که می خواهد به خانه سالمندان برود!
صديقه کيانفر بازيگر پيشکسوت که در تنهايي به سر مي‌برد و حتي اين تنهايي باعث شده درخواست رفتن به خانه سالمندان را بدهد، از حال و روز نامساعد خود سخن گفت.

نادر ریاحی: قاتل ما هستیم !
گفت‌وگو با نادر ریاحی، مترجم آثار دنیس لیهان؛ نویسنده ای که منبع اقتباس کارگردانان مطرحی چون مارتین اسکورسیزی، کلینت ایستوود و... بوده است

گفتگوی صمیمی با شهرام شکوهی
خودم را خواننده درجه يکي به حساب نمي‌آورم،«به‌نظر من موسیقی بیانگر زیبایی است و رسالتش هم پرداختن به همين زيبايي است.

گفتگو با صابر ابر، بازیگری که روز به روز محبوب تر می شود
صابر ابر یک دهه پس از اولین حضور سینمایی، امروز با کارنامه ای قابل دفاع و محبوبیتی قابل توجه، در فضای سینما و تئاتر و گاهی هنرهای تجسمی پرسه می زند و به قول خودش با زندگی و هنر عشق می کند.

گفتگو با محمود پاک نیت یک شیرازی اصیل
محمود پاک‌نیت، بازیگر مطرح سینما و تلویزیون اصالتا اهل شیراز است. او مثل هر شیراز دیگری گرایش به هنر را به ارث برده و می‌گوید هیچ چیز به اندازه زندگی در این شهر به او آرامش نمی‌دهد.

گفتگو با استاداکبر گلپایگانی +فیلم
گُلپا: "به من گفتند برو پُشت مُرده بخوان" "هر کس به مردم پشت پا بزند، زمین می خورد"

نکاتی درباره زندگی و زندان شهرام جزایری از زبان خودش
شهرام جزایری که افزون بر یکسال است از زندان آزاد شده می‌گوید تنها مدیری در سراسر دنیاست که از بالاترین مرجع قضایی کشورش یعنی دیوان عالی کشور، حکم خوش حسابی گرفته اما این روزها مفلس فی امان‌الله است و مقدار محدودی درآمد دارد.

جزئیاتی از زندگی محمود پاک نیت و همسرش
سال های سال است که این زوج هنرمند را می شناسیم و کارهای زیادی را هم از آنها درعرصه های مختلف شاهد بوده ایم که شاید محبوب ترین آنها سریال پس از باران بوده باشد که در آن، مهوش صبر کن (همسر محمود پاک نیت) نقش مادرزن را ایفا می کرد.

عباس غزالی: شرافت کاری ام را لکه دار نمی کنم
عباس غزالی یکی از معدود بازیگران جوانی است که از سطح نقش عبور می‌کند و به آن لایه‌های مختلفی می‌دهد تا تماشاگر، از نوسان هیجانات او لذت ببرد. عباس غزالی از بازیگری، نقاشی و تغییر بزرگ در زندگی‌اش می‌گوید.

کمند امیرسلیمانی: هرگز حاضر نیستم از ایران بروم
کمند امیرسلیمانی بازیگری است که در اوج جوانی و روزهایی که می توانست پشت سر هم در سینما و تلویزیون کار کند، ترجیح داد به کشور امارات مهاجرت کند و اولویت برای بازیگری را کنار بگذارد.
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
آخرین خبرها