http://iranneeds.com

صادقیان:هیچ بی احترامی به درخشان نکردم
بازیکن تیم پرسپولیس گفت: هیچ‌گاه به خودم اجازه نمی‌دهم نسبت به سرمربی بی‌احترامی کنم و سرمربی هم حق دارد از بازی من راضی نباشد ولی من تمام تلاش خود را برای تغییر نظرات انجام می‌دهم.

پنجم شدن محجوب و برنز مولایی
نماینده وزن ۱۰۰ کیلوگرم جودوی کشورمان با شکست برابر نفر سوم المپیک عنوان پنجم را کسب کرد تا تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات با یک مدال برنز و یک عنوان پنجمی به کار خود پایان دهد.

دل پُر درد «جمشید بسم الله» از رحیمی
«آقای رحیمی الکی اسم من را مطرح کرد. برای اینکه روی مشکلات خودش سرپوش بگذارد مرا به خاک سیاه نشاند. شما نیز بر این آتش دمیدید و باعث شدید زندگی من تحت تاثیر این حرف و حدیثها قرار بگیرد.»

ادامه دار شدن مذاکرات تا سه شنبه
یک منبع آگاه در هیات ایرانی تاکید کرد که تهران و گروه ۱+۵ شامل مذاکره کنندگان بین المللی امروز یکشنبه به توافق رسیده اند تا مذاکرات بر سر برنامه هسته ای ایران را تا روز سه شنبه ادامه دهند.

تصویر وداع خانواده با میلاد در فرانسه
پدر و مادر میلاد حجت‌الاسلامی با حضور در نزدیکی محل سقوط هواپیمای ایرباس در فرانسه با پسر خود وداع کردند.

اشتاین‌مایر: تحریم ها فورا برداشته نمی شود
وزیر خارجه آلمان در سخنانی با بیان اینکه تحریم باید گام به گام برداشته شوند گفت: تحریم‌های مربوط به مواد هسته‌ای را نمی‌توان بلافاصله برداشت.

عیدی اختصاصی برای استقلالی ها
بهرام افشارزاده شب عیدی توانست مقداری دلار تهیه کند و مانع از کسر 6 امتیاز از تیمش شود.

رخدادهای عجیب پزشکی سال گذشته
در سالی که گذشت اعمال جراحی شگفت انگیز و مهمی انجام شد که نه تنها جان انسان‌ها را نجات داد بلکه پیشرفت علم و تکنولوژی را نیز به دنبال داشت.

قیمت نفت خام ایران 3 دلار کاهش یافت
قیمت نفت ایران در هفته منتهی به ٢٣ مارس (دوشنبه ٥ فروردین) در بازارهای جهانی بیش از ٣ دلار کاهش یافت.

پادشاه سعودی از اجلاس خارج شد
منابع خبری گزارش دادند که شاه سعودی در جریان سخنرانی دبیرکل اتحادیه عرب در اجلاس سران عرب در شرم الشیخ، به طور ناگهانی اجلاس را ترک کرد.
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
آخرین خبرها