http://iranneeds.com

تصاویری از شگفت انگیزترین آسانسورهای جهان
چرا از پله برویم وقتی دنیا پر از آسانسورهای هیجان انگیز است که شما را به بالای کوه ها، ساختمان ها و موزه ها می برند و یک سواری ساده را به یک خاطره به یاد ماندنی تبدیل می کنند.

عجیب ترین شوخی پدرانه
cheerio نام برند یکی از غلات مخصوص صبحانه است که پدرها در این چالش هرچه تعداد بیشتری از حلقه ها را روی صورت نوزاد خواب آلودشان بچینند،برنده اند.

جنس لنگرگاهی شناور از جنس پارچه!
یک زن و شوهر هنرمند ایتالیایی، لنگرگاهی شناور از جنس پارچه بر روی دریاچه آیسئو در شمال ایتالیا طراحی کرده اند که روزانه پذیرای صدها بازدید کننده مشتاق است.

جلب توجه دختر جوانی که روی صورت خود نقاشی کرد
Saida Mickeviciute هنرمند 19 ساله‌ای که قرار است برخی از کارهای زیبایش را به تماشا بنشینیم اهل کشور لیتوانی (Lithuania) است. این دختر جوان با نقاشی صورت خودش به شمایل‌های گوناگونT توانسته توجه زیادی به سمت خودش جلب کند.

مکان های متروکه ای که شگفت انگیزند
این سری مطالب، تصاویری از مکان‌هایی اسرارآمیز را نشان می‌دهد که کاملاً به حال خود رها شده‌اند. چه داستان‌ها و نجواها که در میان تَرَک‌ها و گرد و خاک‌های این مکان‌ها پنهان است. از مردمانی که روزی در آن زندگی کرده‌اند، شاد شده‌اند و وحشت کردند. از منظری، می‌توان به این تصاویر این‌گونه نگریست که پس از رها شدن توسط انسان‌ها، این اماکن به آرامی به دامن مادر طبیعت بازمی‌گردند و جزئی از آن می‌شوند.

تصاویر عجیب خیره کننده از رعد و برق
آیا به نظر شما رعد برق زیباست؟ با این حال بعضی از مردم از این پدیده ی طبیعی می ترسند و برای آن دلیل خوبی نیز دارند. سالانه بین شش هزار تا بیست و چهار هزار نفر در سرتاسر دنیا توسط رعد و برق کشته می شوند.

شانس انسان بدون ابزار در طبیعت وحشی!
ما انسان ها از لحاظ سیستم بدنی شاید جز ضعیف ترین گونه ها در این دنیا باشیم ولی با استفاده از عقل خود توانسته ایم توانمند ترین موجود در این جهان باشیم.

خالکوبی عجیب پدر برای همدردی با پسر
پدر گابریل برای افزایش اعتماد بنفس پسرش تصمیم گرفت یک کار شگفت انگیز انجام دهد: او شبیه زخم پسرش را روی سر خود خالکوبی کرد تا با زیباترین راه ممکن به او نشان دهد که تنها نیست.

تصاویری از سیاره های دنیا
«مارکو کاستلی» عاشق ترکیب چیزهای بی نهایت کوچک و بسیار بزرگ است، منظورمان موجودات ریز میکروسکوپی هستند که شبیه به ستاره ها به نظر می رسند.

هر آدمکهایی که با هر سازی راه می روند
در موسیقی کلاسیک کلمه «آدانته» که در ایتالیایی به معنای «راه رفتن» است، یک تمپوی نسبتا آرام را توصیف می کند، مثل راه رفتن با سرعت متوسط. گروه «Tangible Media» تفسیر بصری هوشمندانه ای باتوجه به این اصطلاح ارائه داده اند که در فیلم کوتاهی با همین نام آن را نمایش داده اند.
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
آخرین خبرها