http://iranneeds.com
چهارشنبه 2 تير 1395
هر آدمکهایی که با هر سازی راه می روند
هر آدمکهایی که با هر سازی راه می روند

در موسیقی کلاسیک کلمه «آدانته» که در ایتالیایی به معنای «راه رفتن» است، یک تمپوی نسبتا آرام را توصیف می کند، مثل راه رفتن با سرعت متوسط. گروه «Tangible Media» تفسیر بصری هوشمندانه ای باتوجه به این اصطلاح ارائه داده اند که در فیلم کوتاهی با همین نام آن را نمایش داده اند.


برترین ها: در موسیقی کلاسیک کلمه «آدانته» که در ایتالیایی به معنای «راه رفتن» است، یک تمپوی نسبتا آرام را توصیف می کند، مثل راه رفتن با سرعت متوسط. گروه «Tangible Media» تفسیر بصری هوشمندانه ای باتوجه به این اصطلاح ارائه داده اند که در فیلم کوتاهی با همین نام آن را نمایش داده اند. در این فیلم آدمک های کوچک دیجیتالی بالای صفحه کلید پیانوی خودکار شده ای قرار گرفته اند و با ضربات روی کلیدهای پیانو و با توجه به تمپوی آن راه می روند.


 


این ایده برای حمایت از رویکردی در آموزش موسیقی است که بر حرکات فیزیکی، تعامل تمام بدن، بیان و ارتباط تاکید دارد. هرکدام از ما ریتم خاصی در راه رفتنمان داریم که با آهنگ روان و آسانی اجرا می شود، بنابراین اگر ما بتوانیم همان تمپو را به دست هایمان منتقل کنیم شاید بتوانیم یک روز به راحتی یک نوازنده حرفه ای بنوازیم.


 


آدمک هایی که با هر سازتان راه می روند!

 
در ادامه شاهد این ویدئوی جالب توجه خواهید بود:

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدمک هایی که با هر سازتان راه می روند!


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*