http://iranneeds.com
شنبه 30 آبان 1394
هوای تهران شدیدا آلوده می شود
هوای تهران شدیدا آلوده می شود

روز یکشنبه در غالب مناطق کشور جو نسبتآ پایدار می باشد که پیامد آن افزایش آلاینده های جوی درشهرهای صنعتی وپرجمعیت می باشد.


خبرگزاری میزان: روز یکشنبه در غالب مناطق کشور جو نسبتآ پایدار می باشد که پیامد آن افزایش آلاینده های جوی درشهرهای صنعتی وپرجمعیت می باشد.

براساس تحلیل داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی امروز ابرناکی ودربرخی مناطق بارش باران گاهی با وزش باد پیش بینی می شود که بارش در ارتفاعات البرز به صورت برف خواهد بود وبتدریج از سمت غرب از ناپایداري کاسته می شود.

بنابراین گزارش این موج امروز دربرخی مناطق شمال شرق،شرق وجنوب شرق کشور فعال بوده وسبب ابرناکی، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد خواهد شد وتا اواخر وقت روز از مرزهاي کشورخارج می شود.

دراین گزارش آمده:روز یکشنبه در غالب مناطق کشور جو نسبتآ پایدار می باشد که پیامد آن افزایش آلاینده هاي جوي درشهرهای صنعتی وپرجمعیت می باشد. از اواخر وقت روز یکشنبه درجنوب غرب کشور ابرناکی وبارش شروع شده و روز دوشنبه جنوب و جنوب شرق کشور را فرا می گیرد.

شایان ذکر است که طی دو روزآینده دربرخی مناطق جنوب شرق وشرق کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد.

همچنین از امروز تا ظهر یکشنبه خلیج فارس مواج می باشد.

هم اکنون (ساعت 6 صبح شنبه) دمای هوای تهران 5درجه بالای صفر است.درهمین زمان دمای هوای ارومیه 2درجه زیرصفر گزارش شده است.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*