http://iranneeds.com
چهارشنبه 18 آذر 1394
افغان‌های جنایتکار در قزوین اعدام شدند
افغان‌های جنایتکار در قزوین اعدام شدند

عامل افغانی جنایت ویلای بوئین زهرا، امروز در زندان مرکزی قزوین به دار مجازات آویخته شد.


باشگاه خبرنگاران جوان: دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دادمحمد، متهم افغانی ردیف اول این جنایت در اردیبهشت سال 1389 با همکاری دوستان خود، مالک یک مجتمع کشت و صنعت و همسرش را در ویلای شخصی شان در روستای امیرآباد نو شهرستان بوئین زهرا به قتل رسانده بود.


حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی افزود: ماموران انتظامی و قضایی به دنبال اطلاع از وقوع یک جنایت در ویلا، در محل حاضر شدند و با جسد خونین س-ا، مالک باغ ویلا و ک-آ همسر وی روبرو شدند.


وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد چند کارگر افغانی ساعتی پیش از جنایت در باغ بوده اند و همچنین مشخص شد علاوه بر وسایل شخصی، خودروی هیوندای مقتولان به سرقت رفته است. در مرحله بعد پلیس دریافت که دادمحمد به همراه سه کارگر افغانی دیگر که به صورت غیرمجاز وارد ایران شده بودند در شرکت کشت و صنعت ارونقی مشغول کار بوده اند.


دادستان قزوین گفت: سرانجام متهمان که خودروی مسروقه را در هشتگرد رها کرده و قصد خروج از مرزهای شرقی کشور را داشتند در استان سمنان دستگیر شدند. 


صادقی افزود: دادمحمد طی بازجویی ها اعتراف کرد که در شب حادثه به همراه بسم ا...، نظرمحمد و نجیب از بالای دیوار وارد باغ شده و پس از ارتکاب قتل و سرقت لوازم شخصی و سه میلیون و 700 هزار ریال وجه نقد، متواری شده اند.


وی اضافه کرد: پس از تکمیل پرونده، کیفرخواست متهمان صادر شد و شعبه دوم دادگاه کیفری استان رای به محکومیت متهم ردیف اول و اجرای دو بار قصاص نفس وی داد.


رای صادره پس از تائید در شعبه 16 دیوانعالی کشور سحرگاه امروز در زندان مرکزی قزوین اجرا شد.


انتهای  پیام/


 
آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*