http://iranneeds.com
پنجشنبه 3 دي 1394
قتل مبهم پیرزن تهرانپارسی با روسری
قتل مبهم پیرزن تهرانپارسی با روسری

شناسایی عاملان قتل پیرزنی که در منزلش با روسری خفه شده بود در دستور کار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.


خبرگزاری فارس: شناسایی عاملان قتل پیرزنی که در منزلش با روسری خفه شده بود در دستور کار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

در پی تماس روز دوشنبه همسایه پیرزن 72 ساله با مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر پیدا شدن پیکر بی جان پیرزن در خانه اش، بررسی این موضوع به کلانتری 126 تهرانپارس محول شد.

پس از حضور ماموران اورژانس و پزشکی قانونی بالای سر جسد مشخص شد این پیرزن به وسیله روسری که خودش سر کرده بود خفه شده است.

همسایه پیرزنی تنها در تماس با پلیس 110 و اعلام مرگ مشکوک او گفت: این پیرزن هرماه خرجی خود را از پسرش دریافت می کرد و تا جایی که می توانست به همسایه ها کمک می کرد.

این خانم همسایه افزود، این پیرزن را به مدت هفت سال می شناسد و می‌داند که هیچ وقت در 30 سال گذشته در خانه‌اش را نبسته است و روز وقوع حادثه هنگام شنیدن صدای بلند به هم خوردن در، به منزل او وارد و با جسد او روبرو شد.

این پرونده پس از انجام تحقیقات محلی توسط ماموران نیروی انتظامی، به دستور ایلخانی بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر و شناسایی متهمان در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*