http://iranneeds.com
آخرین اخبار

تصاویری از چراغ خواب های تصویری و هنرمندانه
هنرمندی به نام Vainius Kubilius با 9 ماه تلاش موفق به تکمیل یک چراغ خواب جالب شد.

تصاویری از ماندالاهای دست باف
جی مولر نخ های رنگارنگ را به دقت کنار هم می بافد و ماندالاهایی که به عنوان Ojos de Dios شناخته می شوند را می سازد. Ojos de Dios که عبارتی اسپانیایی به معنای چشمان خداست یک هنر قومی محبوب در جنوب غربی آمریکا در دهه 1970 بود.

دکوراسیون سیاه و سفید و بسیار کلاسیک برای آشپزخانه
رنگ ها برای تزیین هر فضای داخلی ضروری می باشد. ترکیبی از سیاه و سفید مدتهاست که برای یک فضای کلاسیک واقعی در نظر گرفته شده است.

تصاویری از چند خانه درختی بسیار زیبا
خانه درختی یکی از گزینه های تفریحی برای کودکانی بود که علاقه خاصی به بازی در طبیعت داشتند و در اینجا چند نمونه از این خانه را مشاهده میکنید.

جذاب ترین طراحی ها برای خانه های ساحلی
خانه هایی که در سواحل قرار دارند در سراسر جهان جزء جذاب ترین خانه ها محسوب می شوند. این قبیل خانه ها می توانند در هر سبک و گونه ای طراحی شوند. در اینجا 10 مدل از جذاب ترین طراحی ها از خانه های ساحلی را برای شما در نظر گرفته ایم.

مدل چيدمان اتاق نويسنده‌های معروف چگونه بوده است؟
از طريق مدل چيدمان اتاق نويسنده‌ها و وسايل داخل اتاق‌شان مي‌شود حدس زد آنها هنگام نوشتن داستان‌هاي‌شان دقيقا در چه عالمي غرق مي‌شوند.

جايي که مهراب قاسم‌خاني و شقايق دهقان خانه رؤياهايشان را ساخته‌اند
يک خانه قديمي خاص حوالي قيطريه. اينجا جايي است که مهراب قاسم‌خاني و شقايق دهقان خانه رؤياهاي‌شان را ساخته‌اند.

ایده هایی برای تزیین دیوارهای خانه
طراحي منزل يکي از لذت‌بخش‌ترين کارهاي انسان‌هاي خلاق است. اگر از عناصر دکوراتيو به خوبي استفاده شود، به طبع شاهد دکوراسيوني زيبا خواهيد بود.

ترفندهایی برای دلبازتر کردن آپارتمان‌هاي تنگ و دلگير
بيشتر ما کودکي‌مان را در خانه‌هاي بزرگ گذرانده‌ايم. براي همين در نگاه اول آپارتمان‌هاي کوچک تنگ و دلگير به نظرمان مي‌رسند.

چند پیشنهاد برای چیدمان میز صبحانه
روزهاي زيادي در سال است که از خوردن وعده صبحانه، سرسري گذشته‌ايم. اما مي‌شود با يک چيدمان زيبا کاري کرد که کسي نتواند به اين راحتي‌ها از کنار ميز صبحانه کنار برود.
آگهی های رایگان