http://iranneeds.com
آخرین اخبار

روش تمیز کردن کنترل دستگاه های برقی
ریموت‌های دستگاه‌های الکترونیکی، خیلی سریع با چربی‌های پوست، گرد و خاک، خرده‎های نان و در کل هر گونه چرک، کثیف می‌شوند.

10 نکته جالب درباره مایع ظرفشویی
مایع ظرفشویی همراه همیشگی سینک ظرفشویی است، اما قدرت پاک کنندگی آن در همه قسمت های خانه کمک کننده است. این بار که خواستید خانه تکانی کنید حتما نکات زیر را که با استفاده از مایع ظرفشویی انجام می شوند را در نظر بگیرید.

راهنمای نگهداری صحیح از چاقوهای آشپزخانه
یک چاقوی تیز همیشه بهترین نوع چاقو است . اگر شما به ندرت چاقویتان را تیز می کنید حتی گران ترین نوع آن ها را پس امکان دارد که خودتان از این بابت آسیب ببینید.

روش ساخت درکوب شیک پاییزی
برای زیباتر کردن دکوراسیون بیرونی خانه تان برای پاییز، با لوازمی که در خانه دارید یک درکوب پاییزی زیبا و متفاوت درست کنید.

جاشمعی با دکمه های رنگی را در خانه درست کنید
این جاشمعی ها یک ایده زیبا و خیلی ساده برای تزیین میز است

نکاتی درباره ماکروویو که بهتر است بدانید
برخی افراد معتقدند گرم کردن غذا با دستگاه ماکروویو باعث از بین رفتن مواد مغذی غذا می‌شود. فکر می‌کنید این باور تا چه اندازه درست است؟

با برخی از اشتباهات یک کدبانو در نظافت آشنا شوید
این اشتباهات ممکن است به صورت ناخود آگاه و ندانسته توسط خانم خانه دار صورت بگیرند که در این مطلب به اصلاح آنان می پردازیم.

این قسمت های خانه را تمیز کنید!
این مکان ها را در منزل همیشه از یاد می برید و به ندرت تمیز می کنید ما به شما توصیه می کنیم آن ها را از قلم نیندازید!

خودتان در خانه عطر بسازید
گاهی اوقات ممکن است به دلیل هزینه های سنگین عطرها ، داشتن مواد شیمیایی ، یا حساسیت داشتن بدنتان نسبت به عطرهای موجود در بازار تمایل به خرید عطر نداشته باشید و از طرفی نیاز به استفاده از عطر داشته باشیم .

اصول تمیز کردن یقه و آستین پیراهن مردانه
می‌خواهیم شما را با اصول تمیز کردن یقه و آستین پیراهن مردانه که چرکی آ ن به اسانی از بین می رود آشنا کنیم اگر این اصول را بکار ببرید خواهیددید که چقدر به آسانی می توانیداین قسمت های لباس را تمیز کنید.
آگهی های رایگان