http://iranneeds.com
آرشیوی
لوستر ایرانی برندسازی جهانی می شود
 لوستر ایرانی برندسازی جهانی می شود

رئیس اتحادیه صنفی چینی، بلور و لوستر گفت: مدیران اجرایی کشور با دید کلان به این صنعت مهم نمی‌نگرند و بی‌توجهی‌ها باعث شده توانمندی‌های کشور در صنعت لوستر، کمتر به دنیا شناسانده شود.


رئیس اتحادیه صنفی چینی، بلور و لوستر گفت: مدیران اجرایی کشور با دید کلان به این صنعت مهم نمی‌نگرند و بی‌توجهی‌ها باعث شده توانمندی‌های کشور در صنعت لوستر، کمتر به دنیا شناسانده شود. احمد رحمانی در حاشیه افتتاح شعب برند لوستر مهدی، با انتقاد از شیوه برخورد نامناسب دولت با فعالان این صنعت، خواستار تعامل دولت با فعالان بخش تولید در صنعت لوستر شد و افزود: اگر دولت به بخش خصوصی، توجه ویژه کند و دغدغه‌های تولید و صادرات را به‌خوبی درک کند، بسترهای لازم برای توسعه تولید و صادرات فراهم خواهد شد. محمدجواد انصاری، مدیرعامل واحد تولیدی لوستر مهدی نیز به ساخت کیفی لوسترها با آخرین فناوری و مدل‌های روز دنیا در کشور اشاره کرد و گفت: خلاقیت، نوآوری و ابتکار در تولید شیک‌ترین لوسترها، شاخصه‌ای است که لوسترسازی را به‌عنوان یک برند خاص در جهان نمایان کرده است. به گفته وی، بخش عمده‌ای از تولیدات این شرکت در حال حاضر به روسیه، کشورهای آسیای میانه، ترکیه و کشورهای حوزه خلیج‌فارس صادر می‌شود. احمد فتحی، عضو اتحادیه صنفی چینی، بلور و لوستر نیز گفت:‌این صنف نیازمند حمایت دولت در قالب ممانعت از واردات کالاهای مشابه ساخت داخل و تسهیل امور صادرات است.
منبع: ویوان نیوز


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*