http://iranneeds.com
آرشیوی
برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان، صنایع چوب و لوستر در همدان
برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان، صنایع چوب و لوستر در همدان

نمایشگاه تخصصی مبلمان، صنایع چوب و لوستر از 28 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه سال جاری در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان برگزار می شود.


 حسین الماسی اظهار داشت: نمایشگاه تخصصی مبلمان، صنایع چوب و لوستر از تاریخ 28 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه سال جاری به مدت 6 روز و با حضور صنعتگران صاحب نام داخلی در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان برگزار می‌شود.
وی افزود: در این نمایشگاه 75 شرکت داخلی آخرین تولیدات و توانمندی‌های خود در زمینه صنعت چوب، مبلمان و لوستر را به نمایش خواهند گذاشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان بیان داشت: مشارکت‌کنندگان داخلی عمدتاً از استان‌های تهران، اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، البرز و همدان هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.
وی ادامه داد: واحدهای تولیدی شرکت کننده در مساحتی حدود 5 هزار مترمربع و محیطی آرام در سه سالن ابن سینا، هگمتانه و الوند به رقابت خواهند پرداخت.
الماسی ابراز داشت: ساعات بازدید نمایشگاه نیز از ساعت 15:30 عصر تا 21:30 شب بوده و بازدید برای عموم هم استانی‌ها، آزاد است.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد: تأمین نیازهای مصرف‌کننده و پاسخگویی به تنوع درخواست، جلوگیری از ورود کالاهای خارجی و افزایش مزیت‌های رقابتی، ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان و نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی که موجب کمک به مقاوم‌سازی اقتصاد کشور می‌شود از جمله اهداف این نمایشگاه است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان تصریح کرد: صنعت مبلمان به عنوان صنعتی زود بازده و با سودآوری مناسب در سایه اقبال عمومی مردم و با توجه به نحوه و شرایط زندگی مدرن، توانسته است هزاران شغل در قالب کارگاه‌های صنعتی کوچک و بزرگ در سراسر کشور ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه از موثرترین ابزارهای معرفی کالا و خدمات در فضایی رقابتی بوده تا تولیدکنندگان ضمن آشنایی با رقباء و اطلاع از سلیقه مصرف کنندگان، خلاقیت، نوآوری و توانمندی‌های خود در تولید محصول بهتر را در معرض بازدید علاقمندان قرار دهند.
 
 
منبع: بسیج


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*