http://iranneeds.com
آخرین اخبار
آگهی ها

آیا اختلالات جنسی با روانپزشکی درمان می شود؟
گاهی نمی‌دانید مشکلات‌تان را با چه کسی مطرح کنید. همسرتان ترجیح می‌دهد زمین دهان باز کند و او را ببلعد، اما حرفی از مشکل جنسی‌اش نزند. مدتی است ازدواج کرده‌اید، اما احساس می‌کنید همسرتان از اختلالی رنج می‌برد و نمی‌تواند در روابط جنسی رضایت شما را جلب کند. امروز تصمیم گرفته‌اید به توصیه پزشک زنان به یک کلینیک جنسی مراجعه کنید.

این کارها باعث سردی رابطه زناشویی می‌شود
برخی رفتارهای زنانه و مردانه وجود دارد که بدون این‌که متوجه شوید باعث می‌شود همسرتان نسبت به تکرار رابطه جنسی سرد شود. در هفته قبل مفصل در مورد این‌که کدام رفتارهای مردانه باعث می‌شود زن‌ها از رابطه جنسی بیزار شوند صحبت کردیم.

آشنایی با عواملی که باعث نازایی می شوند
شیوع نازایی در جامعه 15 تا 20 درصد است و این درصد در اکثر مناطق دنیا مشابه است.

آیا قاعدگی نامنظم باید درمان شود؟
اگر سه ماه از روش کنترل بارداری هورمونی استفاده کردید و قاعدگی نامنظم داشتید، ممکن است پزشک روش دیگری را برای جلوگیری از بارداری پیشنهاد کند.

آشنایی با برخی از مشکلات تناسلی پسرانه
عفونت ادراری اگر بموقع شناسایی نشود، می‌تواند کودک را به نارسایی کلیه دچار کند

کيست تخمدان از کجا مي‌آيد؟
براي خانم‌ها شنيدن اسم کيست، تازگي ندارد. اغلب آنها کيست سينه و تخمدان را تجربه مي‌کنند و حتي کساني که خودشان تا به حال ردي از کيست تخمدان را در سونوگرافي‌هاي‌شان نديده‌اند، حتما شکايت زنان ديگري که از اين ‌مهمان ناخوانده شکايت مي‌کنند را شنيده‌اند.

چند فایده طبی رابطه زناشویی که باید بدانید
در این مطلب سعی ‌شده به جزییات اثرهای فیزیکی رابطه زناشویی پرداخته شود. رابطه زناشویی، دارای آثار فیزیولوژیکی مثل افزایش ضربان قلب و فشارخون است که نباید آنها را با اثرهای فیزیکی رابطه زناشویی اشتباه گرفت.

این کارها را هنگام رابطه جنسی انجام ندهید
در این مطلب سعی شده تا شما را با کارهایی که به رابطه جنسی شما صدمه وارد میکند آشنا کنیم تا با پرهیز از انجام این کارها رابطه زناشویی خود را محکم تر و با صمیمت بیشتری ادامه دهید.

چه چیزهایی قدرت باروري مردان را افزایش می‌دهد؟
اگر صاحب فرزند شدن، يکي از هدف‌هاي شما براي بيرون آمدن از دوران مجردي است، بايد گذشته از مردي خوش‌خلق و متعهد، همسري را انتخاب کنيد که رژيم غذايي مناسب و سبک زندگي سالمي هم دارد.

هرآنچه که باید درباره یائسگی بدانید
بسیاری از خانمهایی که به دوره يائسگي می رسند از اينکه دچار عوارض مختلف مي‌شوند حیران می مانند،‌ اما حقیقت اين است که خیلی از خانمها اين مسئله را تجربه مي‌کنند و بايد یاد بگیرند اين نشانه های چقدرمختلف هستند و هرکدام از اين نشانه ها را چگونه مي‌توان برطرف کرد .
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
مقالات تخصصی