http://iranneeds.com
آخرین اخبار
آگهی ها

بیماری بیضه ی نزول نکرده چیست؟ + درمان ها
تعریف:بیضه ی نزول نکرده(کریپتورکیدیسم) به این صورت تعریف میشود که بیضه بعد از تولد از داخل شکم وارد کیسه ی بیضه نشده باشد.اغلب اوقات یکطرفه است اما در 10% موارد 2 طرفه میباشد.

بیماری تکرر ادرار به همراه علایم و نشانه ها
تکرر ادرار یعنی شما بیش از حالت عادی نیاز به ادرار کردن پیدا کنید.این تعداد دفعات زیاد ممکن است با حجم زیاد ادرار همراه باشد و یا با مقدار کم همراه باشد.

کیست کلیه + علایم و نشانه ها
کیست های کلیه گرد و پر از مایع هستند که روی کلیه و یا در داخل کلیه تشکیل می شوند. کیست های کلیه می توانند با اختلالات جدی که ممکن است اختلال عملکرد کلیه بدهند همراه باشند. اما معمولا، کیست های کلیه از نوع کیست های ساده هستند که غیر سرطانی هستند و عوارضی ندارند.

هیدروسل چیست ؟
هیدروسل کیسه ای پر از مایع در اطراف بیضه است که موجب ورم در کیسه بیضه میشود. هیدروسل در نوزادان شایع است ولی معمولا در طول سال اول زندگی بدون هیچ درمانی از بین می رود و در پسران بزرگتر و مردان بالغ می تواند به علت التهاب یا آسیب درون اسکروتوم (کیسه ی بیضه) ایجاد شود.

نوشیدن قهوه خطر ابتلا به ام اس را کاهش می دهد
متخصصان معتقدند نوشیدن قهوه با کاهش خطر ابتلا به بیماری ام اس مرتبط است.

با این کلید لاغر شوید
مطالعه جدید محققان نشان می دهد مصرف بادام زمینی یا کره بادام زمینی به میزان چهار دفعه در هفته می تواند کلید مبارزه با چاقی باشد.

آیا می دانید خوشحالی هم به قلب آسیب می رساند؟!
طبق یک مطالعه جدید، در برخی مواقع نادر، یک واقعه بسیار شادی آور هم ممکن است به قلب آسیب برساند.

هرگز با موی خیس نخوابید+ دلایل
بسیاری از ما معتقدیم که خوابیدن با موهای خیس ضرری در پی ندارد و در حال حاضر، هیچ شواهد علمی که این عادت باعث سرماخوردگی شود هم وجود ندارد ولی به این سه دلیل توصیه می کنیم حتما موهای خود را خشک کنید و بخوابید و هرگز با موهای مرطوب یا خیس به رختخواب نروید.

عجیب ترین دماغ دنیا زیر تیغ جراحی !+ عکس
اِلی تِرِزیس 21 ماهه اهل میستِگ (وِلز، انگلستان) تقریباً دو سال پیش با یک ناهنجاری جسمی نادر پا به دنیا گذاشت.

آمار مبتلایان به آنفلانزا/57 فوتی و ٨٩٦ نفر مبتلا
شدت بیماری زمینه‌ای بیماران، منجر به مرگ آنها بر اثر آنفلوآنزا شده است
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
مقالات تخصصی