http://iranneeds.com
آخرین اخبار

اینترنت اشیا هیجان امروز یا انقلاب آینده
سرعت پیشرفت اینترنت اشیا (IoT یا Internet of Things) بسیار بیش از چیزی‌ست که تصور می‌کنیم. طبق پیش‌بینی شرکت سیسکو (Cisco)، ارتباطات موبایل‌ها و سیستم‌های کامپیوتری از ۷٫۹ میلیارد در سال ۲۰۱۵ به عدد ۱۱٫۶ میلیارد در سال ۲۰۲۰ خواهد رسید.

روشهایی برایی بالا بردن امنیت وب‌سایت
اخیرا فضای وب تاحدود زیادی در معرض خطر قرار گرفته است. ما به طور مداوم راجع به قطعه های نرم افزاری جدید که مخرب هستند یا وب سایت هایی که هک و یا مخدوش می شوند، آسیب پذیری های جدیدی که در ابتدا پروتکلی ایمن به نظر می رسند و … می شنویم.

11 تا از بهترین و کاربردی‌ترین برنامه‌ها از بین ١,٥‌میلیون ابزارک
کدام برنامه‌ها بیشتر پسند کاربران دنیا بود؟ از ساخت ویدیو تا پیدا کردن آدرس و موسیقی

14 نکته جالب در مورد اینترنت
اینترنت و دنیای مجازی این روزها شده جزیی از زندگی ما به طوری که اگر یک روز آن را در اختیار نداشته باشیم بسیاری از کارهایمان نیمه تمام می ماند.

بررسی حضور افراد دارای فرزند در شبکه‌های اجتماعی
حضور افراد دارای فرزند در شبکه‌های اجتماعی از دو جنبه خود والدین و فرزندان قابل بررسی است که اشاره به چند نکته برای دور ماندن از آسیب‌های احتمالی خالی از لطف نیست.

آموزش تصویری ارسال پیامک با iPad بدون نصب برنامه
اگر می خواهید بدون نصب هیچ گونه برنامه، پیامک ارسال کنید تماس بگیرید این گزارش را تا انتها بخوانید.

موتورهای جستجو روی حافظه کاربران اثر بد دارد
شرکت کسپر اسکای که در زمینه امنیت سایبری فعالیت می‌کند اخیرا مطالعه‌ای بر روی ۶۰۰۰ اروپایی انجام داده تا مشخص شود فناوری ابزارهای هوشمند متصل به اینترنت تا چه میزان بر حافظه افراد تاثیر مثبت یا منفی می‌گذارد

نکاتی برای امنیت بیشتر در اینترنت
در این عصر سرعت و پیشرفت، ایمن نگاه داشتن خود بیشتر شبیه چشم اندازی است که در دوردست ها قرار گرفته اما با رعایت نکاتی ساده می توان شرایط را برای خود و خانواده ایمن تر کرد.

آشنایی با مسيريابي پيازي
در مسيريابي پيازي پیام‌ها پی در پی رمزگذاری می شوند و توسط تعداد زیادی گره شبکه با نام مسیریاب‌های پیازی فرستاده می شود.

اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد
در آینده نزدیک تعداد بسیار زیادی آدرس IP، دستگاه های هوشمند، حسگرها، تکنولوژی های پوششی و تعاملی وجود خواهند داشت که ضمن استفاده از آنها دیگر حضور اینترنت را احساس نخواهید کرد.
آگهی های رایگان