http://iranneeds.com
آرشیوی
رمالی که خود را به نابینایی زده بود، دستگیر شد
 رمالی که خود را به نابینایی زده بود، دستگیر شد

مرد رمال که خود را به نابینایی زده و با نوشتن نسخه‌های خوشبختی از مردم کلاهبرداری می‌کرد، در شهر دامغان دستگیر شد .


به گزارش ایران نیدز به نقل از جام جم، هفته گذشته مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان دامغان تماس گرفت و خبر داد مرد رمالی خودش را به نابینایی زده و با این ترفند اعتماد مردم را جلب کرده و با نوشتن نسخه های دروغین خوشبختی از آنها کلاهبرداری می کند.

با گزارش این موضوع به پلیس، تحقیقات برای بررسی صحت ماجرا آغاز شد. درادامه تحقیقات ماموران پلیس امنیت عمومی این شهربه سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد گفته های تماس گیرنده صحت دارد و زنان و مردانی برای خرید نسخه های خوشبختی به خانه این مرد در رفت و آمد هستند. ماموران با پی بردن به فعالیت های مجرمانه متهم، با هماهنگی قضایی دو روز پیش به خانه مرد رمال اعزام شدند.آنها برای دستگیری مرد رمال وارد عمل شدندکه متهم با مشاهده ماموران قصد فرار داشت اما ناکام مانده و دستگیر شد.

متهم با انتقال به اداره پلیس بازجویی شده و به کلاهبرداری از مردم اعتراف کرد و گفت:مشتریانم گمان می کردند که من نابینا هستم و همین موضوع باعث شده بود در برابر دریافت نسخه های خوشبختی پول های بیشتری به من بپردازند و با این ترفند حتی طی چند روز توانستم 8 میلیون و 400 هزار تومان پول به دست بیاورم.

سرهنگ سیدعلی اکبر میری، فرمانده انتظامی شهرستان دامغان دراین باره به جام جم گفت: بررسی های پلیس نشان می دهد وی پیش ازاین نیز پنج بار به اتهام رمالی و کلاهبرداری دستگیر شده و زندانی بوده است.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*