http://iranneeds.com
پنجشنبه 7 آبان 1394
گوگل ادز رفع فیلتر شد
گوگل ادز رفع فیلتر شد

گوگل ادز تبلیغات پولی شرکت گوگل در موتور جستجو خود است ، این تبلیغات براساس هزینه واریزی مشتری به گوگل وب سایت مشتری در رتبه های اول تا سوم و در کنار های نتایج جستجوی گوگل بنمایش در می آید .


وب‌سایت گجت نیوز: گوگل ادز تبلیغات پولی شرکت گوگل در موتور جستجو خود است ، این تبلیغات براساس هزینه واریزی مشتری به گوگل وب سایت مشتری در رتبه های اول تا سوم و در کنار های نتایج جستجوی گوگل بنمایش در می آید . گوگل ادز (تبلیغ در گوگل) در سال های گذشته در ایران فیلتر بود ، در نتایج امروز گوگل فیلترینگ گوگل ادز رفع شد.

 
تبلیغ در گوگل رفع فیلتر شدگوگل ادز ( تبلیغ در گوگل ) ۵ آبان رفع فیلتر شد ؟صبح روز ۵ آبان ۹۴ ساعاتی است که گوگل ادز رفع فیلتر شده است .گوگل ادز (تبلیغ در گوگل )امروزه ابزاری است که وب سایت هایی که دارای نتایج مناسب در جستجو های گوگل نیستند به سمت گوگل ادز می شتابند . در حقیقت برای هر کلیکی که کاربران موتور جستجوی گوگل بر روی سایت های تبلیغ دهنده در گوگل انجام می دهند از شارژ اکانت تبلیغ دهنده کسر می شود .هزینه گوگل ادز پس از رفع فیلترینگهزینه هر کلیک براساس شانس نمایش در نتایج جستجو متفاوت است ، یعنی شما هر اندازه اکانت گوگل ادز خود را شارژ نمایید می توانید از نتایج جستجوی گوگل بیشتر بهره ببرید . هر کلیک در گوگل ادز ( تبلیغات در گوگل ) از ۰.۹۵ دلار شروع شده و متاسفانه به دلیل شفاف نبودن قیمت اصلی این کلیک ها شرکت های ایرانی ارائه کننده خدمات گوگل ادز اغلب از ارائه قیمت اصلی کلیک ها طفره رفته قیمت شارژ اکانت را اعلام می نمایند.رفع فیلتر گوگل ادز ( تبلیغ در گوگل ) هنوز بصورت رسمی اعلام نشده است اما شاید این بار کمیته فیلترینگ ، فیلترینگ گوگل ادز را بردارد. با برداشتن فیلترینگ گوگل ادز بسیاری از وب مستران برای افزایش بازدید و فروش خود اقدام به خرید شارژ از گوگل برای تبلیغات در گوگل خواهند پرداخت.مشکلات گوگل ادز در ایراندر ایران متاسفانه به دلیل نبود نمایندگی رسمی گوگل ، اغلب شرکت های واسطه با هزینه های گزاف و نتایج بسیار ضعیف در گوگل ادز مشتریان را سردرگم می نماید ، علاوه بر این موضوع تا کنون این خدمات گوگل در ایران فیلتر بوده است که باعث می شد برآیند جالبی از طرف مشتریان دیده نشود.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*