http://iranneeds.com
يكشنبه 1 آذر 1394
هشدار:پیامک‌های فروش زمین و ویلادر شمال را گزارش کنید
هشدار:پیامک‌های فروش زمین و ویلادر شمال را گزارش کنید

شاید شما هم گاهی با پیامک‌های فروش زمین و ویلا در مناطق خوش آب‌وهوای شمال کشور مواجه شده باشید و به سرتان زده باشد که برای خرید اقدام کنید.


 اما اکثر آنها متخلفانی هستند که به گفته قباد افشار رئیس سازمان امور اراضی کشور از طریق پیامک، اقدام به تغییر کاربری غیرقانونی اراضی کشاورزی می‌کنند، باید این موارد را اطلاع داد. رئیس سازمان امور اراضی کشور دراین‌باره به ایسنا گفت: ارسال پیامک برای فروش زمین یا ویلا در مناطق خوش آب‌وهوایی مانند شمال کشور تخلف است و آن را به اطلاع دستگاه‌های متولی مانند وزارت ارتباطات رسانده‌ایم که جلوی آن را بگیرد. وی افزود: این اقدام فروشندگان زمین و ویلا از این جهت تخلف است که نه‌تنها اکثر آنها به طریق غیرقانونی اقدام به تغییر اراضی کرده‌اند بلکه نوعی برهم زدن نظم اجتماعی محسوب می‌شود. افشار از مردم درخواست کرد که به محض مواجه‌شدن با چنین پیامک‌هایی، آن را به اطلاع سامانه تلفن گویای ١٣١ یا سامانه پیامکی ٣٠٠٠٥٧٢١ سازمان امور اراضی کشور برسانند. رئیس سازمان امور اراضی گفت: تغییر کاربری اراضی کشاورزی به‌ویژه در استان‌های شمالی که برخی بنگاه‌های متخلف آن را برای مردم پیامک می‌کنند، تخلف صریح قانونی است و با آنها برخورد می‌شود.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*