http://iranneeds.com
آرشیوی
سراج: خیلی بی سروصدا من را از پرسپولیس کنارگذاشتند
سراج: خیلی بی سروصدا من را از پرسپولیس کنارگذاشتند

بهنام سراج زمانی که به پرسپولیس آمد یک گلزن حرفه‌ای در لیگ دسته اول آن زمان محسوب می‌شد.


بهنام سراج زمانی که به پرسپولیس آمد یک گلزن حرفه‌ای در لیگ دسته اول آن زمان محسوب می‌شد. البته در پرسپولیس فرصت های کمی برای بازی به او داده می‌شد اما در همان دقایق حضور توانایی زیادی برای گل زدن داشت. بهنام سراج متولد 29 خرداد 1350 در شهر آبادان است و سابقه بازی در تیمهای دریانوردان آبادان ، پارس خودرو تهران ، صنعت نفت آبادان ، پرسپولیس تهران ، فولاد خوزستان و پیکان تهران را دارد و مدتی هم در تیم شهرش یعنی صنعت نفت آبادان به عنوان مربی و سرمربی فعالیت کرده است.
- سال گذشته به عنوان دستیار آقای قاسم‌پور در کادر فنی صنعت نفت آبادان بودم بعد که آقای قاسمپور جدا شدند سرمربیگری این تیم به من واگذار شد حالا امسال هیات مدیره این تیم عوض شده و فعلا تصمیم تازه‌ای برای تیم نگرفته‌اند و من هم فعلا بیکارم.
- سال 77 به پرسپولیس آمد‌م و فصل 78 و یک نیم فصل در سال 79 عضو این تیم بودم. قبل از حضورم در صنعت نفت آبادان پرسپولیسی‌ها دنبال من بودند اما شرایط حضور فراهم نبود. در نهایت همین آقای نبی فدراسیون فوتبال که آن زمان قائم مقام پرسپولیس بود پیگیر کارم شد و در نهایت رضایت نامه‌ام را از صنعت نفتیها گرفت.
- دریافتی‌ام در اولین سال حضور در پرسپولیس 5/5 میلیون تومان بود. فکر می‌کنم پرسپولیسی‌ها 9 یا 10 میلیون تومان هم بابت رضایت نامه‌ام به صنعت نفتیها دادند.
- خدایی خیلی دوست داشتم پرسپولیسی شوم اما شرایط حضور تا همان سال اصلا مهیا نمی‌شد.
- من روزهای بسیار خوبی را در پرسپولیس سپری کردم. هر چند که مدت کوتاهی در ترکیب تیم قرار می‌گرفتم اما احساس خوبی در پرسپولیس داشتم.
- کلا 2 سال و نیم در پرسپولیس حضور داشتم و جمعا 26 میلیون تومان از این تیم پول گرفتم و البته 21 گل هم برای پرسپولیس به ثمر رساندم.
- بهترین بازی که در این تیم انجام دادم مربوط به بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان بود که در آن بازی 2 بر 1 بازی را بردیم و هر دو گل بازی را من به تیم سابقم زدم.
- من به پیراهنی که بر تن می‌کردم تعصب داشتم. سال بعد از همین بازی با لباس تیم فولاد مقابل پرسپولیس قرار گرفتم و این بازی 3 بر 3 تمام شد. البته ما 3 بر 1 جلو بودیم که پرسپولیس 2 گل زد و بازی به تساوی کشیده شد. 2 گل از 3 گل فولاد را در این بازی من زدم و البته یک پنالتی هم از دست دادم و توپ را به تیر دروازه زدم!
- همیشه سعی داشتم به هر تیمی که می‌روم با خوشی بروم و با خوشی هم از آن تیم جدا شوم. بله ! دلخوری هایی موقع جدایی از پرسپولیس برایم به وجود آمد. عابدینی به من لطف داشت. پیشنهادی از امارات برایم رسید که او گفت بازیکن پرسپولیس باید به اروپا برود نه امارات. اما بعد از مدتی گفتند یک نیم فصل برو فولاد! شما باشید چکار می‌کنید. به شما بر نمی‌خورد. البته من حرفی نزدم و به فولاد رفتم و 20 گل هم برای این تیم زدم.
- می‌خواستم نیم فصل برگردم دیدم آقایان بدون اینکه به من بگویند 20 میلیون تومان از فولادی‌ها گرفته‌اند و رضایت نامه من را به آنها به شکل دائمی صادر کردند!!
- رضا نوروزی برای پرسپولیس یک یار بسیار خوب است. دغاغله را می‌شناسم اگر او بخواهد فوتبال بازی کند بهترین بازیکن است. البته اگر بخواهد! سوشا هم مهره خوب و بی حاشیه‌ای است. او می‌تواند رقابت خوبی در خط دروازه به وجود بیاورد.
 
 
منبع: روزنامه پیروزی 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*