http://iranneeds.com
آرشیوی
مردم از حواشی مربیان راضی نیستند
مردم از حواشی مربیان راضی نیستند

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید از اینکه حاشیه‌ها بر متن فوتبال ایران غلبه پیدا کند اصلا راضی نیست و صلاح نیست این مسائل در فوتبال ایران شکل بگیرد.


رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید از اینکه حاشیه‌ها بر متن فوتبال ایران غلبه پیدا کند اصلا راضی نیست و صلاح نیست این مسائل در فوتبال ایران شکل بگیرد.

علی کفاشیان پس از مراسم معرفی اسپانسر تیم ملی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا اسپانسر فعلی تیم ملی هزینه‌ها را پوشش می‌دهد یا خیر گفت: به هر حال پیشنهاداتی به ما شد، اما مبالغ آنها پایین بود. اسپانسر فعلی قول داده تا این موانع را برطرف کند و از لحاظ مالی هزینه‌ها را تقبل کند. ان‌شاءالله با آنها به مشکلی بر نمی‌خوریم و کار ادامه پیدا می‌کند.

او در ادامه، افزود: بودجه فدراسیون چیزی حدود 45 تا 50 میلیارد تومان است. به هر حال بخشی به کارهای فنی اختصاص دارد و بخشی هم به هزینه‌های دیگر. ان‌شاءالله امسال مشکل مالی نداریم و تا جام جهانی به راحتی کار را ادامه می‌دهیم.

رییس فدراسیون فوتبال، در پاسخ به این سوال که آیا آمدن این اسپانسر به تیم ملی ارتباط با حضور ایران در جام جهانی دارد یا خیر؟ بیان کرد: نمی‌تواند بی ارتباط باشد. به هر حال ما به جام جهانی رفتیم و این مسائل در جامعه انعکاس خوبی دارد.

او در پاسخ به این سوال که حاشیه‌ها در متن فوتبال ایران که به اظهارات برخی از مربیان مشخص است، چیست؟ اظهار کرد: ما از این مسئله اصلا راضی نیستیم. بهتر است مربیان ما وارد این مسائل نشوند، واقعا صلاح نیست این گونه بحث‌ها در فوتبال ایران شکل بگیرد. به طور قطع مردم هم از این وضعیت راضی نیستند.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که وضعیت آیت اللهی و هیات فوتبال فارس چه می‌شود گفت: فعلا که ایشان استعفا داده و باید یک سرپرست برای این استان معرفی شود تا کارهای بعدی صورت بگیرد.

او در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره وضعیت باشگاه ابومسلم، تصریح کرد: به هر حال جلساتی برگزار شده و به این نتیجه‌ رسیدیم که بهتر است ترکیبی از طرفین برای مدیریت باشگاه، تشکیل شود تا وضعیت این تیم هم مشخص شود. به هر حال مردم خراسان این باشگاه را دوست دارند و از این هفته‌ هم آنها بازی می‌کنند. خطری هم ایران را به دلیل نامه آنها به AFC تهدید نمی‌کند.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که در بحث مطالبات فوتبال ایران از فیفا و AFC به چه نتیجه‌ای رسیده است، اظهار کرد: به دنبال آن هستیم تا مطالباتمان را بگیریم. اقداماتی از طریق وکلای مان در FIFA صورت گرفته است و از سویی دیگر برخی تحریم‌ها هم برداشته است. باید نحوه انتقال مطالبات را هم مشخص کنیم ، چرا که در دستورالعمل این مساله مورد اشاره نبوده است.

کفاشیان در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش برای دیدن بازی‌های جوانان به امارات می‌رود یا خیر گفت: خیر. ایشان به قدر کافی درگیر هستند و نمی روند. منبع: برترینها


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*