http://iranneeds.com
آرشیوی
تکذیب محرومیت مادام‌العمر وزنه بردار المپیکی
تکذیب محرومیت مادام‌العمر وزنه بردار المپیکی

رضازاده: محرومیت مادام‌العمر وزنه برداران المپیکی کذب محض است و صحت ندارد.


حسین رضازاده در پاسخ به این سوال که بر اساس گفته‌های علی مرادی دبیر کنفدراسیون آسیایی وزنه‌برداری، وزنه‌برداران المپیکی به دلیل شرکت نکردن در مسابقات جهانی با محرومیت مادام‌العمر روبه‌رو خواهند شد، اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد و در اجلاسی که پیش از مسابقات جهانی برگزار شد، بار دیگر تاکید کردند و قوانین جدید را اعلام کردند که براین اساس وزنه‌برداران باید در فاصله 3 ماه مانده تا آغاز مسابقات جهانی و یا قاره‌ای زیرنظر فدراسیون جهانی قرار بگیرند و به وادا نیز اسمش اعلام شود. اما آنها هیچ‌گاه در ارتباط با چنین محرومیت‌هایی قانونی وضع نکردند.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان خاطرنشان کرد: در صورتی که وزنه‌برداران ما و یا هر کشور دیگری که چند وقتی از تیم جدا بودند، بخواهند به مسابقات بازگردند باید از 3 ماه قبل فدراسیون جهانی را مطلع کنند تا این ورزشکاران زیر نظر فدارسیون جهانی باشند.
وی افزود: بر همین اساس اینکه گفته می‌شود المپیکی‌های ما بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی آینده را از دست داده‌اند کذب است و در صورت بازگشت المپیکی‌ها پس از مسابقات جهانی شک نکنید که آنها بدون هیچ مشکلی می‌توانند در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی سال آینده بدون حاضر شوند.
رضازاده در ارتباط با شرایط تیم ایران نیز خاطرنشان کرد: عملکرد تیم ایران خوب بوده آن‌ هم در سبک وزن‌ها که کار بسیار دشوار است. تقیان با اختلاف یک کیلویی چهارم شد و تاکنون نیز تیم ایران در رتبه چهارم قرار دارد و می تواند در رقابت با روسیه، چین، لهستان، کره شمالی و کلمبیا نیز موفق باشد. 
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تیم ایران به نظر شما چه نتیجه‌ای را در مسابقات جهانی خواهد گرفت، تصریح کرد: نمی توان از هم اکنون این مورد را پیش‌بینی کرد و سطح مسابقات امسال از المپیک نیز بالاتر است و همان‌گونه که دیدید در وزن 85 کیلوگرم نفر اول المپیک چهارم شد و پیش‌بینی نتایج تیم ایران سخت است. ما تاکنون خوب کار کرده‌ایم و امیدواریم نتایج خوبی را بگیریم. منبع:خبرنو


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*