http://iranneeds.com
آرشیوی
نامه درخواست آزمایش مجدد برای علی‌اکبری ارسال شد
نامه درخواست آزمایش مجدد برای علی‌اکبری ارسال شد

نامه درخواست کشتی‌گیر سنگین وزن کشورمان برای انجام مجدد آزمایش دوپینگ به فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) ارسال شد.


متن این نامه به شرح زیر است:
جناب آقای لالوویچ
رئیس محترم فدراسیون جهانی کشتی
با سلام
احتراما اینجانب امیر علی اکبری فرنگی کار وزن ۱۲۰ کیلوگرم ایران در رقابت های جهانی سال ۲۰۱۳ میلادی صاحب مدال طلا شدم. متاسفانه پس از این مسابقات خبر ناگواری در مورد مثبت اعلام شدن تست دوپینگ خود با ماده "استروئید آنابولیک" دریافت کردم.
آقای رئیس از شما درخواست کردم اعتراض من را نسبت به این موضوع بررسی کنید، اینجانب به هیچ عنوان از چنین ماده ای استفاده نکره ام. از آنجا که یکبار در سال ۲۰۱۱ میلای تجربه تلخ این موضوع را داشته ام در طی این سالها کلیه داروها و مکمل های خود را بررسی کره ام و مطمئن هستم هرگز از چنین دارویی استفاده نکرده ام.
آقای رئیس از شما، مسئولان وادا و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران درخواست می کنم از آنجا که طبق تحقیقات پزشکی اثر ماه مذکور باید همچنان در بدن اینجانب باقی مانده باشد، نسبت به انجام تست دوباره از من اقدام گردد. آمادگی این را دارم که کلیه هزینه های مرتبط با این موضوع را شخصا پراخت کنم.
آقای لالوویچ من با کشتی زنده شده و بی آن می میرم اما به تصمیم شما احترام می گذارم اما به خاطر حفظ آبروی خانواده، دوستان و نزدیکانم از شما می خواهم این موضوع را با تمام توان دنبال کنید و مطمئنم که شما من را در این راه سخت برای احقاق حقوقم تنها نمی گذارید.
 
 
 
 
 
 
منبع: ایران مطلب 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*