http://iranneeds.com
آرشیوی
رحمتي را نمی‌خواهند به چه زباني بايد بگويند؟!
 رحمتي را نمی‌خواهند به چه زباني بايد بگويند؟!

سوشا مکانی روز يكشنبه با پرسپولیس قرارداد بست تا به یکی از مهم‌ترین خریدهای نقل و انتقالات امسال تا این لحظه بدل شود.


 اما نکته جالب در مورد این بازیکن، گفت‌وگویش با استقلالی‌ها قبل از پیوستن به پرسپولیس بود. داستان از اين قرار است كه ظهر روز دوشنبه و ساعاتی قبل از پیوستن سوشا به پرسپولیس، یکی از مسئولان استقلال با این دروازه‌بان جوان تماس می‌گیرد و نظر او را درباره پیوستن به استقلال جویا می‌شود. طبعا در مقابل این پیشنهاد اولین سوالی که به ذهن سوشا می‌رسد این است: «پس تکلیف رحمتی چه می‌شود؟» این مقام استقلالی به سوشا اطمینان می‌دهد که اگر با این انتقال موافقت کند استقلالی‌ها رحمتی را نمی‌خواهند. او حتی به سوشا مکانی وعده پرداخت ۵۰ درصد از قراردادش را در ابتدای فصل می‌دهد.
فاش شدن خبر این مذاکره بیش از هر چیز شائبه جدایی رحمتی از استقلال را که طی روزهای گذشته مطرح شده بود قوت می‌بخشد. به نظر می‌رسد استقلالی‌ها بدشان نمی‌آید فصل جدید را با دروازه‌بانی غیر از سید آغاز کنند. حتی مذاکرات حنیف عمران‌زاده با تراکتور را هم باید در همین راستا ارزیابی کرد. عمران‌زاده که دوست صمیمی رحمتی است گويا از جدایی رفیق فابریکش باخبر شده و به‌واسطه مذاکره با تراکتوری‌ها خواسته به مسئولان استقلال بفهماند که اگر رحمتی برود حنیف هم رفتنی است.
عمران‌زاده حتی در اظهارنظرهايش به طعنه گفته: «در استقلال تازه‌واردها عزیزترند» شاید این اظهارنظر حنیف به قول ۵۰درصدی آبی‌ها به سوشا اشاره دارد. آن هم در حالی که بازیکنان قدیمی تیم هنوز بخشی از دستمزدشان را دریافت نکرده‌اند. طعنه‌آميز‌ترين نكته هم جايي است كه سوشا به رغم اين پيشنهاد مناسب، پرسپوليس را به استقلال ترجيح داد! نكته مطلب را گرفتين؟!
 
 
منبع: روزنامه پیروزی 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*