http://iranneeds.com
آرشیوی
کار ایرلاین آلمانی در ایران آغاز شد
کار ایرلاین آلمانی در ایران آغاز شد

فلوریا اشتال بیان کرد: به همین دلیل نخستین پرواز ما به ایران از هامبورگ به مشهد است و قرار است در سه مسیر پرواز منظم به ایران داشته باشیم.


معاون بازرگانی شرکت ایران ایر با بیان اینکه در فرودگاه‌های اروپا، هواپیماهای ما را از یک جک هم محروم می‌کنند، گفت: باوجود عملکرد کشورهای اروپایی اما در فرودگاه‌های ایران شرکت‌های هواپیمایی مانند لوفت‌‌هانزا و آلیتالیا به وساطت ایران‌ایر در فرودگاه‌های ایران سوختگیری کرده و خدمات دریافت می‌کنند.

محمدرضا خوشنویسان در مراسم آغاز به کار یک ایرلاین آلمانی در ایران با بیان اینکه شرکت‌های هواپیمایی در دنیا، موضوع رقابت را به همکاری و رفاقت تبدیل کرده‌اند، گفت: معتقد هستیم ایرلاین‌هایی که به جای همکاری با یکدیگر فقط رقابت می‌کنند، منفعتی نمی‌برند.

معاون بازرگانی ایران‌ایر با اشاره به اینکه از طرف شرکت هواپیمایی هما همکاری خود را با تمام ایرلاین‌های داخلی و ایرلاین‌هایی که در ایران پرواز برقرار کرده‌اند، اعلام می‌کنیم، اظهار داشت: چندی پیش یکی از هواپیماهای ایران‌ایر در یکی از فرودگاه‌های اروپا لاستیک خود را هنگام فرود از دست داد که این کاملا طبیعی است و ما حتی لاستیک اضافه هم در هواپیما داشتیم اما در فرودگاه حتی یک جک به ما ندادند.

وی افزود: با وجود چنین ناعدالتی‌هایی که در حق هواپیماهای ایرانی در فرودگاه‌‌های اروپا می شود اما بازهم ‌‌ایران ایر بهترین خدمات را به ایرلاین‌های خارجی در ایران ارائه می‌دهد، زیرا معتقد به اعمال خوب هستیم و مقابله به مثل نمی‌کنیم.

خوشنویسان تصریح کرد: در همین فرودگاه‌های ایران شرکت‌های هواپیمایی نظیر لوفت‌‌هانزا و الیتالیا به وساطت مدیرعامل ایران‌ایر در فرودگاه‌های ایران سوختگیری کرده و خدمات دریافت می‌کنند.

معاون بازرگانی هما اظهار داشت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران چندی پیش با نمایندگان ایرباس و بوئینگ جلساتی داشت، اینجانب به یکی از نمایندگان کمپانی بوئینگ گفتم‌ با وجود آنکه 30 سال است که تحریم هستیم و قطعات از دریافت نمی‌کنیم اما خلبانان ‌و کارشناسان ایرانی به قدری تبحر دارند که اجازه ندادند 30 سال نام بوئینگ در ایران خدشه‌دار شود.

وی افزود: به مسئولان بوئینگ گفتم که باید به خلبانان ما افتخار کنند که با وجود ارائه هیچگونه خدماتی به هواپیماهای ما، خلبان‌های ایرانی اجازه ندادند کوچکترین حادثه‌ای رخ دهد و ارزش این برندها خدشه‌دار شود، بنابراین زمینه رشد در ایران بسیار فراهم است اما غرب باید دست از لجاجت بردارد تا بتوانیم در عرصه دنیا خود را ثابت کنیم.

در ادامه علی‌اکبر کوکب‌زاده، مدیر این شرکت هواپیمایی در ایران با اشاره به اینکه اولین پرواز این ایرلاین از هامبورگ به شهر مشهد خواهد بود، اظهار داشت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته هر هفته‌ 5 پرواز به ایران داریم که شامل دو پرواز تهران - برلین، دو پرواز دوسلدورف - تهران و یک پرواز مشهد - هامبورگ است.

وی با بیان اینکه در گام دیگر پروازهای گردشگری به شهرهایی مانند شیراز و تهران نیز انجام می‌دهیم، گفت: نرخ‌ بلیت‌های این مسیرها بین نرخ‌ ایرلاین‌های داخلی و ایرلاین‌های خارجی تعیین شده است که در مرحله بعد قصد داریم برای جذب مسافر، نرخ ها را کاهش دهیم.

کوکب‌زاده افزود: این شرکت 25 فروند هواپیما در اختیار دارد که عمر ناوگان آن بین 5 تا 10 سال است که شامل 10 بوئینگ 700-737 ، 9 ایرباس A319 و 5 ایرباس A321 می شود.

همچنین در این مراسم مدیرعامل شرکت هواپیمایی جرمانیا افزود: از مدت ها قبل به دنبال راه‌اندازی پرواز از شهرهای آلمان به شهرهای ایران بودیم که براساس برنامه ریزی صورت گرفته از اوایل سال 2015 میلادی پروازهای آلمان به ایران آغاز می‌شود.

فلوریا اشتال با اشاره به اینکه در آلمان ایرانیان زیادی اقامت دارند که از سفر به مشهد هم استقبال می کنند، بیان کرد: به همین دلیل نخستین پرواز ما به ایران از هامبورگ به مشهد است و قرار است در سه مسیر پرواز منظم به ایران داشته باشیم.
 
 
منبع: خبرگزاری مهر 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*